Dökülme Önleyici - Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)

  • Ürün Kodu: P000000068
  • Stok Durumu: 991
  • ₺ 165,00
  • ₺ 89,95

Dökülme Önleyici – Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50 ml)


Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı

Liquid Keratin tarafından formülize edilen Keratin Dip Bakım Yağı, düzenli kullanım neticesinde saç dökülmelerine bile engel olabilir. Erkek, kadın herkes kullanabilir.

Keratin Dip Bakım Yağı, saç köklerinizle etkileşime geçip onları besleyerek saçlarımızın çok daha hızlı uzamasına sebep olur. Saç derisinde meydana gelen kepeklenme, yağlanma gibi saç derisi cilt problemlerini kısa sürede tedavi ederek, saçlarımızı sağlığına kavuşturur. Kür hâlinde uygulanan Keratin Dip Bakım Yağının etkisi çok daha fazla olacaktır. %100 doğal içeriklerle formülize edilen Keratin Dip Bakım Yağını kimyasal içermediğinden dolayı hem hamile kadınlar hem çocuklar gönül rahatlığıyla kullanabilirDökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı Kullanımı:

·            Keratin Dip Bakım Yağı kullanımından çok hızlı ve çok etkili sonuç olmak istiyorsak, Liquid Keratin Şampuan kullanarak saçlarımızı 2 kez sıcak suyla yıkadıktan sonra havluyla kuruluyoruz.

·         Enseden yukarıya doğru saç derimize masaj yaparak kan damarlarının dolaşımının hızlanmasına yardımcı olacağız.

·         Eğer elimizde Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir mevcutsa saç diplerimize parmak uçlarımızla masaj yapıp, iksirin saç derimize nüfuz olmasını sağlayarak, 15 dk bekletiyoruz.

·         Liquid Keratin Dip Bakım Yağını her uygulamada ortalama 15 pompa sıkarak, saçımızın tüm bölgelerine eşit şekilde nüfuz etmesini sağlıyoruz.

·         Keratin Dip Bakım Yağını kullandıktan sonra streç film ile başımızı sararak sabaha kadar (5-10 saat) bekletelim.

·         Saçlarımızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayarak uygulamamıza son veriyoruz.  

Keratin Dip Bakım Yağı Faydaları:

·            Keratin Dip Bakım Yağı,  saç köklerinizi anında besleyerek dökülmelere engel olur.

·         Keratin Dip Bakım Yağı düzenli kullanıldığı takdirde saç uzamasını iki kat daha hızlı şekilde gerçekleştirir.

·         Keratin Dip Bakım Yağı ölmeyen saç köklerini tetikleyerek, yeni saç oluşumuna destek olur.

·         İçeriğinde barındırdığı doğal, bitkisel ekstraktlar sayesinde nem dengesini korur, kuruluk ve kepek gibi sorunlara son verir.

·         Saç tellerini yoğunlaştırarak saçlara dolgunluk kazandırır.

·         Keratin Dip Bakım Yağının içeriğinde yoğun bir şekilde bulunan saf keratin proteinleri sayesinde saç köklerini besleyerek, saçları kalınlaştırır.

·         İçeriğinde barındırdığı argan yağı sayesinde , saçlarımızı taradıktan sonra meydana gelen kırılmalar son bulur.

·         Keratin Dip Bakım Yağı, içeriğinde barındırdığı bitkisel ekstraktlar nedeniyle saç tellerinin çabucak kopmasına engel olur.

·         Kaşıntı, pullanma, yağlanma, kepeklenme, sivilce ve diğer saç derisi cilt problemlerini, saç derisinde yeniden yapılanma oluşturarak giderir.

·         Keratin Dip Bakım Yağı, ince ya da sonradan incelmiş saç tellerini besleyerek kısa sürede güçlendirir.

·         Saç foliküllerinde yeniden yapılanmaya giderek, saçlarda oluşan dökülmelere engel olur.

 

Keratin Dip Bakım Yağının İçeriğinde Barınanlar: Isırgan Tohumu Yağı, Çamterebentin Yağı, Okaliptus Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Jojoba Yağı.


NOT: Gerek Keratin Dip Bakım Yağı kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi