Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  • ₺ 300,00
  • ₺ 189,95

Hızlı Saç Uzatma Seti Mini


Saç Uzatma Seti Mini Nasıl Etki Eder?

 Liquid Keratin Şampuan (350ml)Saç Uzatma Seti Mini içerisinde yer alan Liquid Keratin Şampuan öncelikle doğal içerikleri (K, Flavanoid ve Slicalar içeren At Kuyruğu Bitkisi) sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saça nem depolar.Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Sentetik ve kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermeden kozmetik kalıntılardan, kirlerden ve yağdan saçınızı güvenle temizlere. Liquid Keratin Şampuan’ın pH değeri 5.5’tir.


Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan Liquid Keratin Şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük, temizleyici bir madde değildir.


2.     Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatan Dip Bakım Yağı (50 ml):

Saç Uzatma Seti Mini saçları beslemede (mersin, argan ve avakado gibi) en üst düzey katkısız yağların yanı sıra saçları onarmada dünyaca meşhur (ısırgan tohumu, sarımsak ve çam terebentin gibi) bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır.

Bu yağların her biri sanayi gibi kirli hava ortamlarından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yollarla, soğuk pres yöntemiyle özen gösterilerek elde edilmişlerdir.

Saç Uzatma Seti Mini ürünlerinde ucuz ve kalitesiz katkı kullanılmamıştır. Boya, paraben, parfüm gibi kimyasal ve sentetik hiçbir katkı içermez. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise biz de saçınız için en değerli, en saf ve en güvenilir ürünleri kullanarak saçınıza en az sizin kadar değer vermeye çalıştık.

Bu ürünler set olarak haftada iki kez kullanılmalıdır.

İçeriğinde barındırdığı saf yağlar, sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

B ve E vitaminli formülü sayesinde saç derisinde hızla yeniden yapılanma sağlar.

Saçınızda en doğal ve en etkili keratin saç botoksu etkisi göstererek saçlarınızın çok daha hızlı uzamasını sağlar.

Tedavi süresi boyunca saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.


Hızlı Saç Uzatma Seti Mini Nasıl Kullanılır?

·         Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı 2 kez yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

·         Liquid Keratin Dip Bakım Yağını saç derinize 15 pompa olacak şekilde eşit olarak sürün ve yedirin.

·         En az 5-10 saat veya sabaha kadar bekletin. Mümkünse başınızı bir bone ya da streçe sarabilirsiniz.

·         Saçınızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın ve işlemi sonlandırın.

Zor taranan saçlarda, tercihe göre Liquid Keratin Saç Bakım Kremini kullanabilirsiniz.Hızlı Saç Uzatma Seti Mini Ürünleri

  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  • Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatan Dip Bakım Yağı (50ML)


TOPLAM GRAMAJ (400ML)


NOT: Gerek Hızlı Saç Uzatma Seti Mini kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan İçeriği: Gül suyu, Mersin suyu, Keratin proteini, At kuyruğu bitkisi, Prinç proteini,  Hindistan cevizi yağı eldesi, Palmiye yağı eldesi, Şeker pancarı eldesi, Kekik suyu, limon suyu,  Zeytin yaprağı extratı, şeker eldesi glukozamin vb.


Hızlı Saç Uzatan Dip Bakım Yağı İçeriği: Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu