LİQUİD KERATİN

LİQUİD KERATİN
27 December, 2019

Saçların yıpranmak için onlarca hatta yüzlerce sebebi bulunmakla birlikte yıpranan saçların tedavisine yönelik çözüm yöntemi oldukça az sayıdadır. Bazen çevresel, psikolojik, fizyolojik, biyolojik, kimyasal, hormonal faktörlerin etkisiyle doğrudan yıpranan saçlar bazen de şehirlerde yaygınlaşan sanayileşmenin etkisiyle dolaylı olarak yıpranmaktadır. Yıpranan saçların ayna karşısına geçildiğinde kuru, kırık, cansız, güçsüz, sert, mat görüntüleri bazen çok can sıkıcı olabilmektedir. Ama bu tür saç problemleri uygun ürün ve uygun yöntem kullanıldığı takdirde çözümsüz değildir. Yıpranan saçların ihtiyacı olan keratin proteinleri keratin botoks yöntemi uygulanarak karşılandığı takdirde yıpranmış halde görünen saçların seans seans toparlandığı gözlenecektir. Keratin botoks uygularken kullanılacak ürün konusunda oldukça dikkatli olunmalıdır.  Kozmetik sektöründe keratin botoksu denildiğinde kullanıcılarının saçları üzerinde bıraktığı mucizevi etkilerle kendini göstermiş Liquid Keratin markası akıllara gelmektedir.
Keratin saçlar için adeta yaşamsal faaliyetleri ilerleten bir yapıtaşı niteliğindedir. Keratin, saçların öz yapısında %73 gibi yüksek düzeylerde barınan en önemli besleyici proteindir. Bununla beraber 18 aminoasitin birbirleriyle moleküler bağlar kurarak meydana getirdiği keratin proteini saçlar için hammadde niteliği taşımaktadır. Eğer çevresel, psikolojik, kimyasal, biyolojik, fizyolojik, hormonal, genetik faktörlerin etkisiyle saçlar için büyük önem taşıyan keratin proteinlerine hasar gelirse, saçlar bu hasarın bedelini kuru, kopuk, güçsüz, cansız, sert, mat, kırık görünümlere bürünerek ödeyecektir.

Yıpranmış saç göstergesi olan bu tür problemlerinin en etkili çözüm yöntemi saçlara keratin botoks uygulamaktır. Yıpranmış saçların anatomisinde yer alan keratin boşlukları, keratin botoks sayesinde seans seans giderilerek saçların eski sağlık formuna kavuşması sağlanacaktır. Keratin botoks sayesinde sağlıklı formuna kavuşan saçlar ise parlak, canlı, güçlü, ipeksi, pürüzsüz, ışıltılı görünümler elde ederek ayna karşısında mutluluk sağlayacaktır. Keratin botoks konusunda akıllara ilk olarak kozmetik sektöründe yaptıklarıyla kendini ispatlamış Liquid Keratin markası gelmektedir.Keratin botoks için ürün tavsiyesi istendiğinde uzman dermatologlar ve saç uzmanları Liquid Keratin markası üzerinde durulması gerektiğini dile getirmektedirler. Zorlu aşamalar neticesinde elde ettiği Organik Sertifikasıyla %100 doğal olduğunu kanıtlayan Liquid Keratin – Saç Botoksu – Keratin Yükleme Seti 4 içeriğinde barındırdığı saf keratin proteinleri sayesinde saçların öz yapısında yeni bir keratin yapılanması oluşturarak saçların tedavisini gerçekleştirdiği gibi parlak, canlı, güçlü, ipeksi, pürüzsüz, ışıltılı görünümler elde etmesini de sağlayacaktır. 

Yorumunuz
Yazar : karEnteta
Eklenme Tarihi : 17/09/2021
Yorum Ekle