SAF KERATİN SERUM SPREY

SAF KERATİN SERUM SPREY
28 December, 2019

Keratin, zaman ilerledikçe daha da trend haline gelerek popülaritesini artırmaktadır. Nedeni ise; gerek yıpranan saçların tedavisinde gerek sağlıklı saçların formunu korumasında en etkili proteindir. Saçlar çevresel, hormonal, genetik, biyolojik, fizyolojik, psikolojik, kimyasal faktörler sebebiyle yıpranarak kuru, kırık, kopuk, cansız, güçsüz, mat, sert görünümlere bürünmektedir. Bu tür saç problemleri karşısında can sıkmaya gerek yoktur. Çünkü saçlarda meydana gelen bahsi geçen problemler keratin düşüklüğünden dolayı kaynaklanmaktadır. Yani yıpranan saçların keratin düşüklüğü giderilerek sağlıklı formuna kavuşması sağlanabilir. Saçlarda meydana gelen keratin düşüklüğünü ise saf keratin serum sprey kullanarak gidermek mümkündür. Saf keratin serum sprey yıpranan saçların öz yapısında bulunan aşınmış keratin boşluklarını yenileyip saf keratin proteinleriyle doldurduktan sonra saçların tedavisini gerçekleştirmektedir.

Keratin proteini, 18 aminoasitin birbirleriyle moleküler bağlar kurarak meydana getirdiği saçların hammaddesidir. Keratin saçların yapısında %73 civarı bir oranda bulunan en önemli besleyici proteindir. Yani keratin saçlar için hayati düzeyde önem taşıyan yapıtaşıdır da denilebilir.

Saçlar için yüksek önem sahibi keratin proteinlerine psikolojik, biyolojik, kimyasal, fizyolojik, hormonal, genetik, çevresel etmenler sebebiyle hasar gelirse, saçlar bu hasarın cevabını mat, cansız, güçsüz, kırık, kopuk, sert görünümlere bürünerek verecektir. Yıpranmışlığın göstergesi olan bu tür problemler karşısında saçların imdadına saf keratin serum sprey yetişecektir.
Saçlarda yaşamsal derecede öneme sahip olan keratin proteinlerine hasar vererek, saçların yıpranmasına zemin hazırlayan başlıca faktörlere göz gezdirmekte fayda var.

1.      Isıl/kimyasal saç bakım işlemleri, (Röfle, ombre, oryal, boyama, balyaj, düzleştirme, maşa, fön, perma, platin vs.)

2.      Kimyasal maddelerle (Sülfat, SLS, tuz, SLES, alkol, paraben, silikon, formaldehit vs.) formülize edilen saç bakım ürünleri,

3.      Çevresel faktörler. (Ani mevsim değişiklikleri, UV güneş ışınları, yağmur, rüzgar vs.)Saçlar yıprandığında derhal müdahale etmek gerekmektedir, çünkü önlem alınmadığı takdirde dökülmeler de baş gösterecektir. Gerek saç uzmanları, gerek uzman dermatologlar tarafından önemle önerilen Liquid Keratin – Saf Keratin Serum Sprey yıpranan saçlarınızın anatomisinde yer alan aşınmış ve bozulmuş keratin yapılanmasını yenileyip saçlarınızda yeni bir sağlıklı form oluşturarak saçlarınız parlak, canlı, güçlü görünümler elde eder.

Yorumunuz
Yazar : slot
Eklenme Tarihi : 27/10/2022
All our Slotxo Is a game that will make you earn serious money, hard, full, try playing slots for free.slot
Yazar : Onedergon
Eklenme Tarihi : 21/10/2022
Popular slot sites have many easy-to-play games, don't hesitate to join in the fun, megagame gives you the opportunity to make easy money every day, easy to play through the web page without downloading. There are also promotions that are prepared. Choose to receive.
Yazar : Treague
Eklenme Tarihi : 04/09/2021
http://buystromectolon.com/ - Stromectol
Yorum Ekle