Keratin Bakımı Saf Serum Seti

  • ₺ 635,00

Keratin Bakımı Saf Serum Seti (3x20  60 ml)


Keratin, saçların öz yapısında %73 civarında bir düzeyde bulunan en önemli besleyici proteindir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi saçtaki problemleri gidermede de Keratin Saç Botoksu yöntemi kullanılmaktadır. Keratin proteinleri yıpranan, aşınan saç yüzeyine dolgu yaparak, saçları pürüzsüz, parlak, sağlıklı görünüme büründürür.

Boyama, şekillendirme, düzleştirme, güneş, deniz, radyasyon, stres, sülfat, paraben, tuz gibi etmenlerden oluşan saç problemleriniz, artık evde uygulayacağınız  saf keratin içeren Saç Botoksu ile son buluyor.

Keratin yüklemesi yapmanın en etkili yolu evde Keratin Saç Botoksu uygulamaktır. Çünkü kuaförlerde saçlara çok yüksek ısılı pres ve kimyasal içeren keratin ürünleri ile keratin bakımı yapıldığından kalıcı etki göstermemektedirler, hatta saçları fazlasıyla yorup, yıpratabilirler.

Keratin Saç Botoksu konusunda güvenli, garantili, patentli ve %100 doğal Liquid Keratin ürünleri içeriğinde tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeler barındırmaz

Yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan, kırılan ve zor taranan saçlar %100 doğal bitkisel özler içeren İntense Keratin Serum Seti ile birlikte problem olmaktan çıkıyor.

 

Keratin Bakımı Saf Serum Setinin Etkileri

1.       Saç boyama, röfle, düzleştirme, perma ve açıcı işlemler sırasında saçlarda meydana gelebilecek yanma ve deformelere engel olur, eğer saçlar yandıysa tedavi eder.

2.       Keratin Serum içeriğinde yer alan saf keratin proteinleri ve PPM özelliği ile saç moleküllerini besler.

3.       Yıpranan saçları onararak pürüzsüz ve kolay taranır hale getirir.

4.       Saçların çok daha güçlü ve esnek olmasını sağlayıp, dökülme ve kopmaları önler.

5.       Yıpranmış saçlara en doğal, en kalıcı ve en kaliteli “Keratin Saç Botoksu” etkisini göstererek, tüm işlemlere rağmen güçlü ve sağlıklı bir saç formu kazandırır.


 

Keratin Bakımı Saf Serum Seti Nasıl Uygulanır?

1.       Şampuanla (Etkili sonuç görmek için Liquid Keratin Şampuan tavsiye edilir.) saçınızı 2 kez yıkayın ve havluyla kurulayın.

2.       Saf Keratin Serumdan yeteri kadar bir kaba aldıktan sonra boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarayıp, saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin. (Tavsiye edilen bekleme süresi 6 saattir. İsterseniz 5 dk’da bir  ılık fön yardımıyla kısa sürede kurutabilirsiniz. Kuruma sırasında saçınızı toplamayın, sarmayın ve ıslakken üzerine yatmayın.)

3.       Saçınızı duruladıktan sonra fazla suyu alınmış nemli saça mümkünse Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dakika sonra durulayın.

4.       Çok daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Saç Kremini nemli saçınıza uygulayın. Durulama yapmadan işlemi sonlandırın.

·         Liquid Keratin Saç Kremi adeta pamuksu hafifliğiyle saçta ağırlık yapmaz.

·         Uygulamayı 3 günde bir tekrar edin.

·         Saçınızın her seansta adım adım toparlandığına şahit olacaksınız.

·         Seans sayısı saçın uzunluğu ve yıpranma durumuna göre değişir. Saçlarınız tamamen iyileşene kadar seanslara ara vermeyin.


Saf Keratin Serum İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu