Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set

  • ₺ 1.801,00

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set


Bu ürünler set olarak ve kür halinde haftada iki defa kullanılmalıdır.

İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

E ve B vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar.

%100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir. 

Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

 

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set Kullanımı


1- Arındırıcı Keratin Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

2- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe) saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağını (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağını bekleme esnasında Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. En az 6 saat veya birkaç gün bu şekilde bekletin.(Saçınızın dolaşmaması için kuruyana kadar 5 dk’da bir tarayın. Saçınızın üzerine yatmayın, toplamayın, sarmayın.)

6- Kuruyan saçınızı bol suyla durulayın.

7- Varsa Keratin Maskesini, nemli saçın dipleri hariç her yerine uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayıp, işlemi sonlandırın.

8- Liquid Keratin Saç Kremini nemli saç uçlarına ve boylarına uygulayın ve saçlarınızı durulamadan öylece tarayın, işlemi sonlandırın. Liquid keratin saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz ve saçta kalma özelliğine sahiptir. Durulama yapıldığı takdirde saçtaki kalıntıları kolaylıkla arındırır.

9- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

 

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

Uzun, kuru, sert, mat, zor taranan, kırılan ve kopan saçlar için mutlaka saçta kalan besleyici keratin saç bakım kremini ya da saç bakım keratin maskesini mutlaka kullanmanız gerekir.

 

Not: Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set saçınızdaki dökülmeye göre kullanabilirsiniz, sürekli kullanım gerektirmez.  

Saçınızda normal dökülme haricinde kırılarak ve koparak saç kaybı yaşıyorsanız eğer bu durumda ürünlerimizden özellikle Intense yoğun keratin içeren saf keratin serum 20ml üçlü setinizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set kullandıktan ve sonuç aldıktan sonra tekrar dökülme yapmaz sürekli kullanmayı gerektirmez. Ancak istenildiğinde ara sıra kullanılmasında faydalı olduğu görülmüştür. Ürün bilgisi ve kullanımı hakkında 05372638050 Whatsapp üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz.

 Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu