Keratin İksir Gözenek Açıcı (30ML)

  • ₺ 115,00
  • ₺ 69,95

Keratin İksir Gözenek Açıcı (30 ml)


Keratin İksir Gözenek Açıcı, saç derimiz üzerindeki tıkalı gözenekleri açarak yeni saç oluşumuna büyük katkı sağlar. Aynı zamanda saç dökülmelerini de engelleyen Keratin İksir Gözenek Açıcı saçların hızla uzamasına da yardımcı olur.


Keratin İksir Gözenek Açıcı Saçlarımıza Ne Gibi Faydalar Sağlar?

·         Keratin İksir Gözenek Açıcı, saç foliküllerini besleyip, saç derimizin nefes almasını sağladığı gibi saç derimizdeki damarlarda hızlı kan akışına da neden olur.

·         Keratin İksir Gözenek Açıcı aynı zamanda içeriğinde barındırdığı bitkisel ekstrelerle saçlarımızın hızlı uzamasına katkı sağlar.

·         Gün geçtikçe artan saç dökülmelerine dur der.

·         Keratin İksir Gözenek Açıcı, ısıl ve kimyasal saç bakım işlemlerinin saç derimiz üzerinde meydana getirdiği tıkanma veya tahriş gibi sorunları kısa sürede çözebilir.

·         Saç derimizi, saç köklerimizi, saçlarımızı yeniden tedavi sürecine sokarak, saçlarımızın kısa sürede eskisinden daha sağlıklı olmasını sağlar.

·         %100 doğal olduğunu ispatlayan, Organik Belgesinin sahibidir.

·         Uzman kimyagerler eşliğinde % doğal, bitkiseler ekstrelerle formülize edilen Liquid Keratin Gözenek Açıcı kısa sürede saçlarınızı canlı, güçlü hâle getirir.


Keratin İksir Gözenek Açıcının Diğerlerinden Farkı Nedir?


Faydalı yağ ve demir, çinko, biyotin, kolajen gibi besin öğelerinin saç derisinin en alttaki katmanlarına kadar inme hızını artırır. Genel olarak kozmetik saç bakım sektöründe bulunan saç bakım yağları yahut dökülme önleyici kremler ne yazık ki en alt katmanlara inememektedirler. Bu iksir sayesinde saçlarımız yağ, mineral gibi besin öğelerinden %100 olarak yararlanabileceklerdir. Aynı zamanda içeriğinde barındırdığı doğal özlerle saç derimizi besleyecek, saçlarımızın güçlenmesini sağlayarak hem dökülmelere dur diyecek hem de saçlarımızın hızlı uzamasına sebep olacaktır.Keratin İksir Gözenek Açıcı Kullanım Şekli:


·         Saçlarımızı sıcak suyu açtıktan sonra %100 doğal içerikten oluşan Liquid Keratin Şampuanla 2 kez yıkıyoruz ve pamuksu havluyla kurutuyoruz.

·         Parmak uçlarımızla 3 dk boyunca saç köklerimize masaj yaparak uyguluyoruz.

·         Ortalama 15 dk boyunca durulamadan saçlarımızda bekletiyoruz.

·         Keratin İksir Gözenek Açıcının haftalık olarak iki kez kullanılması önerilmektedir.


Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriğinde Bulunanlar: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/Capric Triglycerıde, TocopherylAcetate,  Hydrolyzed Keratin, Ricinus Communis Seed Oil, Thymus Vulgaris Leaf Water, Olea Europaea Fruit Oil Phenoxyethanol, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, Rosa Damascena Flower Water, Myrtus Communis Leaf Water


NOT: Gerek Keratin İksir Gözenek Açıcı kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi