Keratin Maskesi (250ML)

 • ₺ 125,00
 • ₺ 89,95

Keratin Maskesi (250 ml)


Liquid Keratin Maske, az miktarlardaki kullanımlarda bile saçlarınızda doğal koruma kalkanı oluşturarak yıpranma ve kırıkların önüne geçer. Keratin Maskesi, ipeksi, canlı, güçlü, parlak saç görünümleri için her an elinizin altında bulunması gereken doğal bir maskedir. İçeriğinde asla kimyasal ya da sentetik madde barındırmaması ve %100 doğal olması sebebiyle, saçlarınızı kesinlikle yıpratmaz aksine kalıcı tedavi gerçekleştirir.

Röfle, ombre, oryal, boyama gibi işlemler sonucunda yıpranan saçları için Liquid Keratin Maskeye başvuran kullanıcılarımızın oldukça memnun kaldığı görülmüştür. Liquid Keratin Maske normal olarak kullanıldığı takdirde 4 ay yetebilecek kapasitededir.


    


  Keratin Maske Faydaları:


  ·         Liquid Keratin Maske ile, saçlarınızın canlılığı, yumuşaklığı, parlaklığı zirve yaparak, saçlarınız harika görünüm kazanır.

  ·         Taranmakta güçlük çekilen saçları, kolay taranır hâle büründürür.

  ·         Saçlarımızı gerekli nem dengesine ulaştırarak saç kırıklarına ve saç kopmalarına engel olur.

  ·         Liquid Keratin Serumla birlikte kullanıldığı takdirde sert saçları yumuşatarak, saçlarımızı pamuksu görünümlere kavuşturur.

  ·         Keratin Serumla yapılan saf keratin takviyelerinin saçlarımızın anatomisinde çok daha uzun süreler kalmasını sağlar.

  ·         Liquid Keratin Maske uygun kullanıldığı takdirde 4 ay yetecek kapasitede olup, kullanma talimatlarına uygun şekilde kullanıldığında en kısa sürede etkisini gösterecek kapasitedir.

  Liquid Keratin Maskeden en yüksek şekilde verim alabilmek için yıpranmış saçlarınıza kesinlikle keratin serum takviyesi yapmanızı öneririz.


  Keratin Maske Kullanımı:


            Nemli saçlarımızın boylarına ve uçlarına 10-15 dk uygulayarak, bekletiyoruz.

  ·         Saçlarımızı ılık su ile duruladıktan sonra işlemimize son veriyoruz.


  NOT: Gerek Keratin Maskesi kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi