Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 1

  • ₺ 2.430,00


Keratin Saç Bakım Seti Garantili 1


Keratin Saç Bakım Seti Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Keratin, saçların öz yapısında %73 oranında bulunan, zayıf ve güçsüz saçları güçlendiren proteindir. Göz çevresindeki ve yüzde oluşan kırışıklıkları giderirken botoks yöntemi kullanıldığı gibi keratin botoks yöntemi de yıpranmış, aşınan saç yüzeyine dolgu yaparak; pürüzsüz, parlak, canlı, güçlü saç görünümlerine kavuşturur. Isıl ve kimyasal saç bakım işlemleri(boyama, düzleştirme, şekillendirme vs.) , çevresel etmenler(güneş, rüzgar, yağmur vs.) kimyasal içerikli(paraben, formaldehit, sülfat vs.) saç bakım ürünleri gibi faktörlerden dolayı saçınızda meydana gelen problemleri Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 ile evde keratin saç botoksu uygulamanız halinde saç problemleriniz son bularak saçınız eski sağlıklı formuna kavuşacaktır.

Evde saç botoksu yapmanın en iyi yolu Keratin Saç Bakım Seti ile saçınıza  saf, doğal, katkısız keratin yüklemesi yapmaktır. Kuaförlerde kimyasal maddeler içeren keratin saç bakım ürünleri ile keratin bakımı yapıldığından dolayı kalıcı etkisi olmamaktadır. Hatta kuaförlerde yapılan keratin bakımı saçı yorar ve yıpratır. %100 güvenli  ve garantili Saf Keratin içeren ürünleriyle birlikte hem Türk Patent Kurumundan Hem de Uluslararası Patent Birliği tarafından çifte patentli keratin bakım markası Liquid Keratin’in saç bakım ürünlerini kullanmanız tavsiye edilir. Yanan, yavaş uzayan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, kırılan ve zor taranan saçlarınız, evde Keratin Saç Botoksu yöntemi ile sağlığına kavuşuyor. Keratin Saç Bakım Setinde yer alan ürünler tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeleri içeriğinde barındırmaz.Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan Liquid Keratin Şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinmeyi tercih eder. Ayrıca köpük temizleyici bir  madde değildir.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 Nasıl Etki Ediyor?

Yoğıun işlem gören saçlar bazen kazaya uğrayıp yanarlar veya zamanla yıpranırlar. Başka bir deyişle saçlar keratin kaybına uğrayıp perişan hale bürünürler. Saçın ana maddesi keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklemesi yapılır. İşte Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 ürünlerinin içeriğindeki mikrokeratinler, saçın çatlak ve kırıklarına hızla yerleşerek saç botoksu uygularlar. Mikrokeratinler saçlara hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını gerçekleştirirler. Aynı zamanda saçın çevresinde adeta doğal bir koruma kalkanı oluşturarak saçı kaplarlar. Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 saçları daha kalın ve pürüzsüz yaparak,  ısıl ve kimyasal işlemlere karşı saçın direncini artırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç çok daha parlak ve pürüzsüz olurken, çok daha kolay taranır haler gelir.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 1’in Diğerlerinden Farkı Nedir?

Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 1 Türkiye’nin ilk saç botoks etkisi yapan, kalıcı etkiye sahip ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir.

Saf Keratinler tamamen doğal yöntemlerle saça yüklenir. Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 1 ürünleri kimyasal içermez, yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Her yaştan her kesime hitap eden Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 1 ürünlerini hamile kadınlar da gönül rahatlığıyla kullanabilir. Keratin Saç Bakım Seti zamanla ve yıkamayla saçtaki etkisini asla kaybetmez.

·         Keratin Saç Bakım Seti saçın iç yapısına hakimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.

·         Keratin Saç Bakım Seti kısa sürede saçı yapılandırarak, saçı doğal nem dengesine kavuşturur.

·         Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.

·         İçeriğinde barındırdığı doğal keratin proteinleri sayesinde saçın hasarlı noktalarına dolgu yaparak “Keratin Saç Botoksu” faydası sağlar.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 Ürünleri

  • Liquid Keratin 3’lü Serum (60ML)
  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan ( 350ML )
  • Liquid Keratin Saç Kremi ( 200ML )
  • Liquid Keratin Maske ( 250ML )
  • Liquid Keratin Yağı ( 50ML ) 

TOPLAM GRAMAJ (910ML)Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 Kullanımı

1.      Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan ile saçınızı iki kez yıkayın. Saçınızı havluyla kurutun.

2.      Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç  tüm saçınıza boya yapar gibi sürün. Saçınız kuruyuncaya kadar (5-6 saat civarı) bekletin. Bu esnada saçınızı toplamayın, sarmayın ve ıslakken üzerine yatmayın. Saçınız ıslakken 5-10 dakikada bir tarayıp, düz bir şekilde kurumasına özen gösterin. Saçınız kuruduktan sonra ılık suyla bolca durulayın.

3.      Fazla suyu alınan nemli saça 10 dakika boyunca Liquid Keratin Maske uygulayın. Ardından saçınızı durulayın.

4.      Fazla suyu alınan nemli  saça Liquid Keratin Saç Kreminden bolca uygulayın ve saçınızı durulamadan işlemi sonlandırın. Keratin saç bakım kreminde saçta kalma özelliği vardır, durulama gerektirmez ve saçta ağırlık hissi bırakmaz. Sürdükten sonra yıkamanıza gerek yoktur. Su ile duruladığınız takdirde saçtaki kalıntılar kolayca sökülür böylece tekrar uygulama yapmanız gerekir.

·         Keratin Saç Bakım Seti ile yaptığınız keratin yükleme uygulamasını 3 günde bir tekrarlayın.

·         Serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa, tekrar kullanmak isteğinize kalmıştır.

·         Liquid Keratin Şampuan ve Liquid Keratin Kremi her gün, Liquid Keratin Maskeyi ise haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz.

·         Çok uzun ve işlemlerden dolayı aşırı yıpranmış saçlara Liquid Keratin 3’lü Serum siparişi vererek 3 günde bir seanslara ara vermeden devam etmenizi öneririz.

 

Keratin Serumlar Bittikten Sonra Keratin Yağı Kullanımı

1.      Keratin yağı; durulandıktan sonra fazla suyu alınmış nemli saçın dipleri hariç, her yerine yeteri kadar sürülür.

2.      Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir.

3.      Saçlar ılık suyla hafifçe durulanır.

4.      İsteğe göre saça şekil verilerek işlem sonlandırılır.

·         Bu uygulamanın ortalama 10 günde bir yapılması uygundur.

·         Keratin serumlar bitmeden veya tedavi tamamlanmadan Keratin Yağını kullanmayın. Çünkü keratin bakım sırasında yüklenen keratinlerin saça tutunmasına engel olabilir.

NOT: Gerek Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili 1 Ürünlerinin İçeriği

Liquid Keratin Serum: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

 

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.

 

Liquid Keratin Saç Kremi: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal


Liquid Keratin Maske: Aqua, Cetylalcohol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Cocamide MEA, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Panthenol, Parfum, PEG-12 Dimethicone, PEG-35 Castor Oil, Ceteareth-12,Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Aclohol,* Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Polysorbate 20, Tocopherol, Calcium Pantothenate, Inositol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Biotin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Propylene glycol, Benzylalcohol.


Liquid Keratin Yağı: Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu