Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2

  • ₺ 2.792,00

Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2


Türkiye’nin “Türk Patent ve Marka Kurumu” tarafından koruma altına alınan ilk ve tek Doğal Keratin Yükleme Setidir. İçeriğinde tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeler barındırmaz. Garantili 1 Numaralı Sete 60 ml’lik Saf Keratin Serum ilavelidir. Detaylı bilgi için (537)  263 80 50 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

Keratin Saç Bakım Seti röfle, boya, açıcı, düzleştirici gibi işlemlerden dolayı yanan, yıpranan, kopan, kırılan, kuruyan, matlaşan, sertleşen, incelen, kabaran, zor taranan hallere bürünmüş saçları kısa sürede yeniden yapılandırarak önceki gücüne kavuşturur.


Saf Keratinler Saçımıza Nasıl Etki Ediyor?

Yoğun işlem gören saçlar bazen keratin kaybına uğrayıp yanar ya da zamanla yıpranırlar. Saçın yapıtaşı keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklemesi yapılmalıdır. İşte  Liquid Keratin ürünlerinin içeriğindeki mikro keratinler, saçın çatlak, kırık ve çukurlarına hızla yerleşirler. Keratinler hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını sağlarlar. Keratin, aynı zamanda saçın çevresinde adeta bir film oluşturarak saçı kaplar. Saçı daha kalın ve pürüzsüz yaparak, işlemlere karşı saçın direncini artırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç hem çok daha parlak hem de çok daha kolay taranır hale gelir.


Şampuanınız Neden  Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların hemen hemen hepsi kanserojen etkiler taşımaktadırlar, bu bakımdan Liquid Keratin Şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük, temizleyici bir madde değildir.


Liquid Keratinin Diğerlerinden Farkı Nedir?

·         Liquid Keratin, Türkiye’nin ilk kalıcı etkiye sahip olan ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir. Tamamen doğal bir sistem olmakla birlikte, doğal yöntemlerle saça yüklenir. Kimyasal madde içermediği için yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Her yaştan her kesimin kullanabileceği Keratin Saç Bakım Setini hamileler de kullanabilir. Yıkandıkça ve zamanla saçtaki etkisi kaybolmaz.

·         Saçın iç yapısına hakimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.

·         Kısa sürede saçı yapılandırarak yoğun nem yükler.

·         Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.

·         İçeriğinde barındırdığı doğal keratin proteinleri sayesinde “Keratin Saç Botoksu” etkisi gösterir.

·         Garantili 1 Nolu sete ilave olarak (kuru, mat ve sert saçlar için) Keratin Yağı ilave edilmiştir.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2 Ürünleri

  •          Liquid Keratin 6’lı Serum (120ML)
  •          Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •          Liquid Keratin Saç Kremi (200ML)
  •          Liquid Keratin Maske (250ML)
  •          Liquid Keratin Yağı (30ML)
  •          

        TOPLAM GRAMAJ (920ML)  

Keratin Saç Bakım Seti Kullanımı

Uyarı: Saçınıza keratin yüklemeden en az bir hafta öncesine kadar, saçınıza herhangi bir saç bakım yağı kullanmayınız.

1.      Liquid Keratin arındırıcı Şampuan ile saçınızı iki kez yıkayın. Krem kullanmadan saçınızı havluyla tamamen kurutun. 

2.      Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin.
Bu sırada saçınızı toplamayın, sarmayın ve ıslakken üzerine asla yatmayın.

3.      Hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dk sonra saçınızı durulayın.

4.       Liquid Keratin Saç Kremi uygulayın ve saçınızı durulamadan işlemi sonlandırın. Keratin saç bakım kreminde saçta kalma özelliği vardır,  durulama gerektirmez ve saça ağırlık hissi vermez. Kremi sürdükten sonra yıkamanıza gerek yoktur. Su ile duruladığınız takdirde saçtaki kalıntılar kolayca sökülür böylece tekrar uygulama yapmanız gerekir.

Saç kremi pamuksu hafifliğiyle saçta kesinlikle ağırlık yapmaz.

Bu uygulamayı 3 günde bir tekrar edin. Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2 içindeki serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında şampuan ve kremi hergün, maskeyi ise haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz. Ayrıca defalarca röfle, renk açma, düzleştirme gibi işlemler sonucunda aşırı yıpranan saçlar için Keratin Bakımı Saf Serum Setini öneririz.


Keratin Serumların Tamamı Bittikten Sonra Keratin Yağı Kullanımı

1.      Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saçın dipleri hariç heryerine yeteri kadar sürülür.

2.      Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir ve saçlar ılık suyla hafifçe durulanır.

3.      İsteğe göre saça şekil verilerek işlem sonlandırılır.

Bu uygulamayı 10 günde bir tekrar etmek uygundur.

Uyarı: Keratin Serumlarını tamamen bitirmeden ya da tedavi tam tamamlanmadan Keratin Yağını kullanmayın yoksa keratinlerin saça tutunmasına engel olabilirler.

NOT: Gerek Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2 kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2 Ürünlerinin İçeriği

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan İçeriği:  (pH değeri 5.5'tir)  *Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic,  AP :Anatollian Plant, Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Liquid Keratin Serum İçeriği: Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion


Liquid Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3,3'tür) Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal


Liquid Keratin Saç Kremi İçeriği: (pH değeri 4,4’tür) Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal


Liquid Keratin Yağı İçeriği: Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu