Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set

  • ₺ 1.023,00

1. Liquid Keratin Şampuan


Öncelikle keratin dökülme seti içinde bulunan Keratin Şampuanı doğal içerikleriyle saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saça nem depolar. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermeden kozmetik kalıntılardan, yağ ve kirlerden saçınızı güvenle temizler. Liquid Keratin Şampuanın pH değeri 5.5'tir.

2. Gözenek Açıcı Keratin İksir


1. Doğal mentol ile tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

2. İçeriğindeki E-vitamini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu (kırkkilit) ve diğer bitkisel ekstratlar sayesinde, saç derisinin besler. 

3. Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağının kolayca emilmesini sağlar. Faydalı minerallerin derinin en alt tabakalarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede, bilimsel olarak son 6 ayda dökülen ve daha ölmeyen saçların yeniden daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

3. Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı


Saçları beslemede Organik Sertifikalı (mersin, argan ve avakado gibi) en üst düzey katkısız yağların yanı sıra, saçları dünyaca en meşhur olan (ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi) bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, kirli hava ortamından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yöntemlerle, soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmişlerdir. Ucuz ve kalitesiz katkı kullanılmamıştır. Bir damla dahi, boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiçbir katkı içermez. 

  • Bu ürünler set olarak ve kür halinde haftada iki defa kullanılmalıdır.
  • İçeriğindeki saf yağlar sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
  • B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanma sağlar.
  • Keratin Dökülme Seti, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınızı çok daha güçlü hale gelir. 
  • %100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.
  • Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Keratin Saç Dökülme Seti Kullanımı;


1- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

2- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırın.

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı’nı 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Şampuanla saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

6- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz.


Not: Keratin Saç Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülmeye göre kullanabilirsiniz, sürekli kullanım gerektirmez.  

Saçınızda normal dökülme haricinde kırılarak ve koparak saç kaybı yaşıyorsanız, bu durumda ürünlerimizden özellikle ıntense yoğun keratin içeren saf keratin serum 20ml üçlü setinizi kullanmanızı tavsiye ederiz.


NOT: Tüm konular için 05372638050 - 02122104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Keratin saç dökülme seti süreklilik arz etmez. Ancak istenildiğinde ara sıra kullanılmasında faydalı olduğu görülmüştür. Ürün bilgisi ve kullanımı hakkında 05372638050 Whatsapp üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu