Keratin Saç Dökülme Seti Mini

  • ₺ 235,00
  • ₺ 134,95

Keratin Saç Dökülme Seti Mini


Nasıl Etki Eder?

1.    Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350 ml):

Organik Keratin Şampuanı doğal içerikleri (K, Flavanoid ve Slicalar içeren At Kuyruğu Bitkisi) sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saça nem depolar.

Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermeden kozmetik kalıntılardan, yağ ve kirlerden saçınızı güvenle temizler. Liquid Keratin Şampuanın pH değeri 5,5’tir.


Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan Liquid Keratin Şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük temizleyici bir madde değildir.


2.      Liquid Keratin Saç Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50 ml):

Saçları beslemekte üst düzey katkısız yağların (Mersin, argan avakado vs.) yanı sıra saçları onarma konusunda dünyaca meşhur bitkisel yağların (Isırgan tohumu, sarımsak ve çam terebentin vs.) en kaliteli, en  saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır.

Bu yağların her biri,  sanayi gibi kirli hava ortamlarından uzak olan yörelerin en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yollarla, soğuk pres yöntemiyle  özen gösterilerek elde edilmişlerdir. Ucuz ve kalitesiz hiçbir katkı kullanılmamıştır.

Boya, parfüm, paraben vs. gibi kimyasal ve sentetik hiçbir maddeyi içeriğinde barındırmaz.
 

 
Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınız için en değerli, en saf, en güvenilir ürünleri kullanarak, saçınızın bizim için de çok değerli olduğunu göstermeye çalıştık.

Keratin Saç Dökülme Seti Mini kür halinde haftada iki kez kullanılmalıdır.

Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak, saçların hızlı uzamasına destek olur.

İçeriğinde barındırdırdığı saf yağlar; sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma gibi saç derisi problemleri ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

B ve E vitaminli formülü sayesinde saç derisinde hızla yeniden yapılanma sağlar.

Keratin Saç Dökülme Seti Mini saçınızda en doğal ve en etkili keratin saç botoksu etkisi göstererek saçınızı çok daha güçlü hale getirir.

%100 bitkisel formülü sayesinde sürekli kullanım gerektirmez.

Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

 

Nasıl Kullanılır?

1.      Şampuanla saçınızı 2 kez yıkadıktan sonra saçınızı havluyla iyice kurutun.

2.      Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize üç dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3.      Keratin Dip Bakım Yağı’nı 10-15 pompa saç diplerinize sürün ve saçınıza iyice yedirin. En az 6 saat ya da birkaç gün saçınız bu şekilde bekletilmelidir. (Keratin Dip Bakım Yağının saçın en alt tabakalarına inerek çok daha fazla etkili olması için Keratin İksir Gözenek Açıcı ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

4.      Şampuanla saçınızı yıkadıktan sonra işlemi sonlandırın.

Bu işlemler haftada iki kez uygulanarak iki ay boyunca düzenli bir şekilde tekrar edilmelidir.

Zor taranan saçlar için Liquid Keratin Saç Kremini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürünlerimiz %100 doğal içerikli olup yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanım gerektirmez.


Keratin Saç Dökülme Seti – Mini Ürünleri:

  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  • Liquid Keratin Saç Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50ML)


TOPLAM GRAMAJ (400ML)
 
 

NOT: Keratin Saç Dökülme Seti – Mini ürününü saçınızdaki dökülmeye göre kullanabilirsiniz, sürekli kullanım gerektirmez.

NOT: Gerek Keratin Saç Dökülme Seti Mini kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Keratin Saç Dökülme Seti Mini Ürünlerinin İçeriği:


Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan İçeriği: Gül suyu, Mersin suyu, Keratin proteini, At kuyruğu bitkisi, Prinç proteini,  Hindistan cevizi yağı eldesi, Palmiye yağı eldesi, Şeker pancarı eldesi, Kekik suyu, limon suyu,  Zeytin yaprağı extratı, şeker eldesi glukozamin vb.


Liquid Keratin Saç Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi