Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set

  • ₺ 1.344,00

Keratin Saç Dökülmesi 4’lü Set


Bebe saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak hızlı uzamasına destek olur.

Bu ürünler set olarak ve kür halinde haftada iki defa kullanılmalıdır.

İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

E ve B vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar..

%100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

Keratin Dökülmesi 4’lü Set, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir. 

Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.


Keratin Saç Dökülmesi 4’lü Set İçerisindeki Ürünler

  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  • Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50ML)
  • Liquid Keratin İksir Gözenek Açıcı (30ML)
  • Liquid Keratin Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

TOPLAM GRAMAJ (460ML)Keratin Saç Dökülmesi 4’lü Set Kullanımı: 


1- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

2- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağını (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağını bekleme esnasında Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. En az 6 saat veya birkaç gün bu şekilde  bekletin.(Saçınızın dolaşmaması için kuruyana kadar 5 dk’da bir tarayın. Saçınızın üzerine yatmayın, toplamayın, sarmayın.)

6- Kuruyan saçınızı bol suyla durulayın.

7- Varsa Keratin Maskesini, nemli saçın dipleri hariç her yerine uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayıp, işlemi sonlandırın.

8- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda  Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.
Keratin Saç Dökülmesi 4’lü Set Ürünlerinin İçeriği

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480


KLiquid Keratin İksir Gözenek Açıcı: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*


Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.


Liquid Keratin Serum Sprey: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool


Not: Keratin Saç Dökülmesi 4’lü Setimizi saçınızdaki dökülmeye göre kullanabilirsiniz, sürekli kullanım gerektirmez.  

Saçınızda normal dökülme haricinde kırılarak ve koparak saç kaybı yaşıyorsanız eğer bu durumda ürünlerimizden özellikle Intense yoğun keratin içeren saf keratin serum 20 ml üçlü setinizi kullanmanızı tavsiye ederiz.Keratin saç dökülmesi 4’lü set kullandıktan ve sonuç aldıktan sonra tekrar dökülme yapmaz sürekli kullanmayı gerektirmez. Ancak istenildiğinde ara sıra kullanılmasında faydalı olduğu görülmüştür. Ürün bilgisi ve kullanımı hakkında 05372638050 Whatsapp üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu