Keratin Saç Kremi (200ML)

  • ₺ 110,00
  • ₺ 79,95

Keratin Saç Kremi (200 ml)


·           Yoğun nemlendirici formülüyle saçları kısa sürede nemlendirir ve saçlar için âdeta bir koruyucu kalkan oluşturur.

·         Pamuksu hafifliği sayesinde saçlarda kesinlikle hiçbir ağırlık oluşturmaz.

·         Saçların yapısına hemen etki ederek saçları hemen yumuşatır ve kolay taranmasını sağlar.

·         Sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini kaybetmez.

·         Saçların renk ömrünü ve açıcı işlemlerdeki renk ömrünü özel formülüyle uzatır.

·         Saçların anatomisini besleyip, yeniden yapılandırır.

·         Liquid Keratin Saç Kremi saçın tüm yapılarıyla etkileşime geçerek, uzun ömürlü nemlendirme oluşturur.Liquid Keratin Saç Kremi Kullanımı:·         Uygulamak için saçlarımızın nemli bulunması gerekmektedir.

·         Saç dipleri hariç masaj yaparak nüfuz ettirilir.

·         Liquid Keratin Saç Kremi, saçta kalma özelliğine sahiptir, durulama gerektirmez ve saça ağırlık hissi vermez. Kremi sürdükten sonra yıkamanıza gerek yoktur. Su ile duruladığınız takdirde saçtaki kalıntılar kolayca sökülür böylece tekrar uygulama yapmanız gerekir.

·         Günlük rutin şeklinde kullanılabilir.

·         Liquid Keratin Saç Kremi, ısıl ve kimyasal saç bakım işlemleri sonrasında yağlanma oluşturmayacağı gibi dolgu kaybına da neden olmaz.


NOT: Gerek Keratin Saç Kremi kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi