Keratin Şampuan (350ML)

  • ₺ 110,00
  • ₺ 69,95

LİQUİD KERATİN ŞAMPUAN (350 ml)


·         Liquid Keratin  Arındırıcı Şampuan tuz, paraben, formaldehit, sülfat, SLES, SLS, MEA, DEA, PEG, GMO ve üre gibi kimyasal maddeleri içeriğinde kesinlikle bulundurmaz.

·         Liquid Keratin Şampuan, %100 doğal içeriklerden oluştuğu için saçlarımıza zarar vermeyeceği gibi aynı zamanda saçlarımızı besleyici özellikler taşır.

·         Yoğun nemlendirici olarak formülize edilen Liquid Keratin Şampuan hem saçlarımıza nem kazandırır hem de saçlarımızda doğal kalkan oluşmasını sağlar.

·         Elinde bulundurduğu Organik Sertifikasıyla %100 doğal olduğunu kanıtlayan Liquid Keratin Şampuan, Lipozom Teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

·         İçeriğinde barındırdığı bitkisel özler, eşsiz antioksidan özelliklerine sahip olduğundan dolayı, saçlarımızı beyazlatacak etkilere engel olur.

·         Liquid Keratin Şampuanın içeriğine organik esansiyel yağlar eklenerek, saçlarımız için etkisi iyice artırılmıştır.

·         Kepek, sivilce, kaşıntı ve kuruluk gibi sağlıksız saç semptomları, Liquid Keratin Şampuanla kısa sürede çözülür.

·         Saç diplerinde biriken yağları, içeriğinde barındırdığı bitkisel özler sayesinde saçlar için gerekli düzeye çeker.

·         Hindistan cevizi, kekik suyu, mersin suyu, saf keratin proteini, gül suyu gibi doğal maddeler barındırdığından saçlarımız için hem besleyici özellikler taşır, hem de saçlarımızın canlı, güçlü, parlak kıvamına kavuşmasını sağlar.


Lipozom Teknoloji:


Saçlarımız için fayda sağlayacak bitkisel özlerin, bir asansör niteliğine bürünerek saç derimizin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını sağlar. Eğer herhangi bir saç bakım ürününde Lipozom Teknoloji kullanılmadıysa, saçlarımız için yararlı içerikler de saç köklerimize ulaşmayacağından dolayı ürün herhangi bir işe yaramayacaktır.


Liquid Keratin Şampuan Kullanımı:


Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla iki defa yıkadığımız saçlarımıza masaj yaptıktan sonra 1 dakika boyunca bekleyip, duruluyoruz.

Liquid Keratin Şampuanla ikinci yıkamayı gerçekleştirirken 2 dakika boyunca şampuanı saçımızda bekletiyoruz ve saçımızı ılık suyla duruluyoruz. Saçlarımızda bulunan fazla suyu elimizle masaj yaparak akıtıyoruz.

Eğer istersek kabarık, tiftikli, tülerik saçlarımız için Liquid Keratin Saç Kremi kullanıp, günlük saç bakım uygulamamıza sonlandırabiliriz.

Her yaştan, her kesime hitap eden Liquid Keratin Şampuanı sık sık yahut günlük rutin halinde kullanabilirsiniz.

Saçların dökülmesi yahut saçların yavaş uzaması gibi sağlıksız saç semptomları karşısında Liquid Keratin Şampuan, Liquid Keratin Dip Bakım Yağıyla birlikte kullanılırsa etkisini 10 kat daha fazla göstermektedir.

Yıpranmış, perişan, kırık, kopuk gibi sağlıksız saç semptomları karşısında ise Liquid Keratin Şampuan, Liquid Keratin Serumla birlikte kullanıldığında etkisini 20 kat daha fazla göstermektedir.


NOT: Liquid Keratin Şampuan Organik Sertifikası(Organic Certified, Approved for Organic Cosmetics, AP: Anatollian Plant) sahibi olup, %100 doğal olduğu kanıtlanmıştır.


Liquid Keratin Şampuanının İçeriğinde Bulunanlar: Gül suyu, Mersin suyu, Keratin proteini, Kekik suyu, At kuyruğu bitkisi, Prinç proteini, Palmiye yağı eldesi, Zeytin yaprağı extratı,  Şeker pancarı eldesi, glukozamin, limon suyu, hindistan cevizi yağı eldesi ,şeker eldesi , vb.


NOT: Gerek Liquid Keratin Şampuan kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi