Keratin Yağı – Saf Keratin Yağı (50ml)

  • ₺ 125,00
  • ₺ 79,95

Keratin Yağı - Saf Keratin Yağı (50 ml)



Keratin Yağı Nedir?

  Yıpranmış saçların can kurtaranı olan keratin, onarıcı özelliğe sahip hem güçlü hem de mucizevi bir proteindir.

Keratin proteinleri, hindistan cevizi özü ile birlikte formülize edildikten sonra yeni bir yapıya kavuşur ve Keratin Yağı isimli bu yapı, problemli saçlarda mucizevi bir bakım gerçekleştirir. Yıpranmış, sert, kuru ve mat saçların parlak, canlı, güçlü görünümlere kavuşmasında oldukça etkilidir. Saçların doğal parlaklığını ve canlılığını artırarak, nem oranını dengelemek için mutlaka Keratin Yağı kullanılmalıdır. Saç boyama, düzleştirme, fön gibi işlemler nedeniyle aşınmış, yorgun düşmüş saçların yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine yardımcı olur.

Bilindiği gibi saçlar yıpranmaya maruz kaldığında taranmaz, kabarık, sağlıksız bir görünüm alır. İşte bu gibi durumlar karşısında saçlar güçlü bir bakıma ihtiyaç duyar. Çünkü yıpranma sorunları giderilmediğinde, saçlar bir süre sonra incelerek, kırılarak ve koparak dökülmeye başlayacaktır. Böyle bir durumda imdadımıza adeta bir cankurtaran olarak yetişen bir çok kadının tercih ettiği Liquid Keratin Yağı saçlarımız için şifa niteliğinde olacaktır.




Keratin Yağı - Saf Keratin Yağı (50 ml)






Keratin Yağı Ne İşe Yarar?

Nano teknoloji ile üretilen ve oldukça küçük parçalara ayrılan Keratin Yağı saça derinlemesine nüfuz eder. Bu sayede saçın yıpranmış her bir noktasına kolayca ulaşır. Yıpranmış noktalara derinlemesine ulaşan Keratin Yağı yıpranan bölgeleri hızlı bir biçimde eski gücüne kavuşturur. Böylece Keratin Yağı sayesinde güçlenmiş ve önceki esnek yapısına dönmüş bir saç yapısı ortaya çıkar. Keratin Yağı düzenli olarak kullanıldığı takdirde dış etkenlere ve yoğun işlemlere karşı saçlara nem depolayarak, saçları koruma altına alır ve zararları absorbe eder.

Keratin Yağında normal saç bakım yağlarının çok üzerinde protein, mineral ve vitamin desteği bulunmaktadır. Bu sayede saçların rahat bir biçimde yapılanması sağlanıyor. Ayrıca Keratin Yağı su geçirmez özelliği sayesinde saçı çok daha uzun süreli koruma altına alıyor.

%100 doğal olan Keratin Yağı yan etki yapmadığı gibi saçlarınızı sağlığına kavuşturuyor.

NOT: Dökülme ve yavaş uzama sorunlarının çözümü için saç diplerine 3 günde bir uygulanan Liquid Keratin Dip Bakım Yağı ürününü kullanmanız gerekmektedir. Fiziksel saç aşınmaları ve yıpranmalar geçiren saç için Liquid Keratin 3’lü Serum ürününü kullanmanız uygundur.


Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

1.      Saçlar durulanıp fazla suyu alındıktan  sonra nemli saçın dipleri hariç her bölgesine yeterince Keratin Yağı sürülür.

2.      Sabaha kadar saç açıkta bırakılır.

3.      Saçlar ılık suyla hafifçe durulanır.

4.      İsteğe göre saça şekil verilerek işlem sonlandırılır.

·         Bu uygulama 10 günde bir tekrarlanmalıdır.


NOT: Gerek Keratin Yağı – Saf Keratin Yağı kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Keratin Yağı – Saf Keratin Yağı (50 ml) İçeriği: Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi