Hızlı Saç Uzatma 5'li Set

  • ₺ 1.600,00

Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5’li


Saçlar iki sebepten ötürü hızlı uzamazlar. Bunlardan birincisi; saç uçlarındaki kuruluk ve kırılma sonucunda saçların çabucak koparak kayba uğramasıdır. Bu şekilde saçlar hızlı uzasa bile uzamamış gibi olur. İkincisi ise; saçlar diplerden hızlı uzamazlar. Saçların dipten uzamamasının da iki farklı sebebi vardır. Birincisi; kullanılan sentetik, silikon içerikli kozmetik saç bakım ürünlerinin etkisiyle ve bazı saçların aşırı yağlanmasından dolayı saç dipleri tıkanarak gözeneklerin hava almasını engeller, kan dolaşımı yavaşlar ve saçın hızlı uzaması durur. Diğer sebebi ise boyama, renk açma, oryal gibi kimyasal saç bakım işlemleri neticesinde saç derisi ile temas eden kimyasal maddeler saç derisine zarar vererek sağlığını ve düzgün çalışmasını bozar. Bunun neticesinde saçlar küser ve hızlı uzama durur.

Liquid Keratin ailesi olarak Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li ile bahsedilen iki probleme de çözüm sağlayarak, siz değerli kullanıcılarımızın hızlı uzayan saç hayallerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Saç uçlarınız onarılırken, saç dipleriniz de besleniyor böylece Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti çift fazlı bir etki göstererek saçlarınızı uzatıyor. Saçınızda sertlik,kuruluk,matlık,zor taranma,kabarma problemleriniz varsa maske ve krem kullanmanızı öneriyoruz.

Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti; tuz alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeleri içeriğinde barındırmaz.

%100 doğal olması sebebiyle hamile ve emziren kadınlar da gönül rahatlığıyla kullanabilir.


·         Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur.

·         Saç derisi üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjilk reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

·         B vitamini içeren formülü sayesinde saç derisinde hızlı yapılanma sağlar.

·         Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili “Keratin Saç Botoksu” etkisini maksimum seviyede görürsünüz.

 

Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li Ürünleri

  •          Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •          Liquid Keratin İksir Gözenek Açıcı (30ML)
  •          Liquid Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  •          Liquid Keratin Serum Sprey (2x30ML)


 TOPLAM GRAMAJ (460ML)Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li Kullanımı


1.      Saçınızı Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla iki kez yıkayın. Havlu veya kurutma makinesiyle kurutun.

2.      Gözenek Açıcı Keratin İksiri saç diplerinize 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bu şekilde bekletin ve yıkamayın.

3.      Enseden yukarıya doğru saç derinize parmak uçlarınızla 3 dakika boyunca sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

4.      Keratin Dip Bakım Yağını (Gözenek Açıcı üzerine) 10-15 pompa saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bu şekilde bekletin.

5.      Keratin Dip Bakım Yağını bekleme esnasında Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. En az 6 saat veya birkaç gün bu şekilde bekletin.(Saçınızın dolaşmaması için kuruyana kadar 5 dk’da bir tarayın. Saçınızın üzerine yatmayın, toplamayın, sarmayın.)

6.      Kuruyan saçınızı bol suyla durulayın.

7.      Varsa Keratin Maskesini, nemli saçın dipleri hariç her yerine uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayıp, işlemi sonlandırın.

·         Bu uygulamanın haftada iki kez tekrarlanması önerilir.

·         Şampuanı hergün, keratin maskesini haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz.

·         Keratinli Saç Uzatma Seti ürünlerini bitirip olumlu sonuç aldıktan sonra kullanmayı kestiğinizde etkisini kaybetmez ve sürekli kullanmayı zorunlu kılmadığı gibi yan etki de yapmaz.

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinmeyi tercih eder. Ayrıca köpük temizleyici bir madde değildir. 

NOT: Gerek Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 


Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti – Dökülme Karşıtı Set 5'li Ürünlerinin İçeriği


Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480


KLiquid Keratin İksir Gözenek Açıcı: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Liquid Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 

Liquid Keratin Serum Sprey: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool
 
 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu