Oil Plex Boya Koruyucu (20 ml)

  • ₺ 235,00

            LİQUİD KERATİN / OİL PLEX BOYA VE AÇICI KORUYUCU (20ML)

 

Saç boyama ve özellikle saç rengini açma işlemlerinde saçların zarar görmeden korunmasını sağlayan mucizevi bir etkiye sahiptir. Hatta daha önce çok işlem görmüş, yıpranmış saçların rengini açmak için güvenle kullanabilirsiniz.  Piyasada satılan ve neredeyse etkisi hiç olmayan diğer ürünlere benzemez. Ayrıca herkes evde kolaylıkla ve rahatlıkla bu uygulamayı kendisi yapabilir. Bu sayede saçınızın sağlığını hiç riske atmadan rahatlıkla en açık tonlarda, istediğiniz renge boyayabilir veya istediğiniz açma işlemini yaparak eski saç renginizden kurtulabilir, özgürce renk ve imaj değiştirebilirsiniz.

 Oil plex saçınızın daha canlı, daha parlak ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Saç boyanızın rengini değiştirmez. Aksine daha canlı ve parlak yapar.  Saçını sık sık açma işlemi yaparak boyayanlar için mutlaka kullanılması gerekir. Bu sayede saçlar sertleşmez, kurumaz, mat, solgun ve donuk olmaz. Daha yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşur.

 

             OİL PLEX KULLANIMI:

  • Oil plex ürünümüzün kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken orantıyı (1/15) koruyarak açıcı içerisine Oil plexi ilave etmektir. Örneğin, 90 gr. açıcıya 6 ml oil plex ilave ederken, 60 gr. açıcıya 4 ml ve 45 gr. açıcıya 3 ml kadar oil plex ilave etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca oil plexi fazla kullanmak herhangi bir risk oluşturmaz, saça zarar vermez. Ancak saç rengini açmakta zorlanabilirsiniz.
  • Oil plex açıcı ve boya koruyucuyu, karışıma ekleyip karıştırdıktan sonra bekletmeden saçınıza uygulayın.
  • Kullanmış olduğunuz boya veya açıcı markasının size tavsiye etmiş olduğu süreyi ve kullanma talimatlarını aynen uygulayın.

 

Ürün İçeriği: Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cocos Nucifera Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Citrus sinensis Peel Oil Expressed, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/ Magnesium Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Simmondsia chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil.

 

NOT: Ürün kullanımı ve diğer konular için 0537 263 8050 – 0212 210 4546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saç yapınıza göre en iyi ürünü önerecektir ve saçınız iyileşene kadar size destek verecektir.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu