Oil Plex Boya Koruyucu (500 ml)

  • ₺ 3.241,00

            LİQUİD KERATİN / OİL PLEX BOYA VE AÇICI KORUYUCU 500ML (KUAFÖR BOY)

 

Saçları daha açık tonlara, özellikle platin, röfle, ombre gibi uygulamalardan önce, saç rengini açma işlemlerinde saçları koruma altına alan, devrim niteliğinde bir saç bakım ürünüdür. Kuaförlerde uygulanan ve neredeyse etkisi hiç olmayan diğer saç bakım ürünlerine hiç benzemez. Her kuaför kolaylıkla kullanabilir. Bu sayede saçın sağlığını hiç riske atmadan en açık tonlarda, istediğiniz renge boyayabilir veya istediğiniz açma işlemini gerçekleştirerek önceki saç renginizden kurtulabilir, renk ve imaj özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

 Oil plex saçınızı daha canlı, parlak ve uzun ömürlü yapar. Saç boyanızın rengini asla değiştirmez. Saçını sık sık açma işlemi yaparak boyayanlar için mutlaka kullanılması gereken ve etkili sonuç veren özelliğe sahip bir üründür. Bu sayede saçlar sertleşmez, kurumaz, mat, solgun ve donuk olmaz. Daha yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşur. Kuaförler, bu ürünümüzü benzer markalara oranla daha düşük ölçüde kullanarak ve daha az fiyat ödeyerek, çok daha fazla istenilen olumlu sonuçları alırlar.

 

             OİL PLEX KULLANIMI:

  • Oil plex ürünümüzün kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken orantıyı (1/15) koruyarak açıcı içerisine Oil plexi ilave etmektir. Örneğin, 90 gr. açıcıya 6 ml oil plex ilave ederken, 60 gr. açıcıya 4 ml ve 45 gr. açıcıya 3 ml kadar oil plex ilave etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca oil plexi fazla kullanmak herhangi bir risk oluşturmaz, saça zarar vermez. Ancak saç rengini açmakta zorlanabilirsiniz.
  • Oil plex açıcı ve boya koruyucuyu, karışıma ekleyip karıştırdıktan sonra bekletmeden saçınıza uygulayın.
  • Kullanmış olduğunuz boya veya açıcı markasının size tavsiye etmiş olduğu süreyi ve kullanma talimatlarını aynen uygulayın.

 

Ürün İçeriği: Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cocos Nucifera Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Citrus sinensis Peel Oil Expressed, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/ Magnesium Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Simmondsia chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil.

 

 

NOT: Ürün kullanımı ve diğer konular için 0537 263 8050 – 0212 210 4546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saç yapınıza göre en iyi ürünü önerecektir ve saçınız iyileşene kadar size destek verecektir.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu