Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

  • ₺ 3.075,00

SAÇ BOTOKSU PLUS - KERATİN YÜKLEME SETİ

Sitemizdeki Mega Keratin Full Setimizin (Keratin Yağı ve Keratin Nem Sütü hariç) birebir aynısıdır. Saçlarda üç fazlı etkisiyle hızlı bir onarım gerçekleştirir. Hem diplerden hem de boy ve uçlarından komple bakıma ciddi ihtiyaç duyan sorunlu saçlarda acil çözüm sunar.

Set içeriğindeki Keratin Dip Bakım Yağı ve Gözenek Açıcı Keratin İksir sayesinde dökülme ve yavaş uzama gibi problemler sorun olmaktan çıkıyor. Kepek, yağlanma, kaşıntı egzema problemleri çözülüyor. Onarıcı serumlarla, saçlardaki hasarlı bölgelere dolgu ve kaynak yaparak saçlar eski sağlığına kavuşuyor. Saçlar daha kalın, canlı, güçlü ve parlak bir görünüm kazanıyor.

Özellikle renklendirme ve yüksek ısılı şekil verme işlemleri, boya, renk açma, röfle, ombre, düzleştirme, perma, pres, maşa gibi uygulamalardan kaynaklanan sorunları çözmede çok etkilidir.

Uluslararası Patent onaylı ve garantilidir. Onarıcı keratin ürünlerimiz Tuz, Alkol, Sülfat, Silikon, Paraben ve Formaldehit İçermez. Bu bakımdan yan etki yapmaz. Cilde zarar vermez, maske ve eldiven kullandırmayı gerektirmez. Hamile ve doğum yapan kadınlar güvenle kullanabilir.

Özellikle yıpranma, aşınma, yanma, zor tarama sorunlarında ve kırık, mat, sert, hasara uğramış, koparak dökülen, incelen saçlarda köklü ve kalıcı bir saç onarımı gerçekleştirir. Saç botoks setimizi boyadan önce ve boyadan sonrada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saç botoksu seti, her biri 20 ml'lik 6 şişe keratin serum içeriği ile yıpranmış ve çok uzun saçlarda bolca keratin yüklemesine imkân tanır. Keratin maskesi ve keratin besleyici bakım kremi ile de saçlarınızdaki yapılandırma aşaması tamamlanır. Pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanır. Saçta kalan keratin saç kremi hiçbir şekilde saçta ağırlık ve yağlanma yapmaz.

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük, bir temizleyici değildir. Kaldı ki, köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı sağlığınız için, kendi doğal köpüğüyle yetinir.

Saç Botoksu Plus Nasıl Kullanılır?

Setimizi kullanmadan önce herhangi bir saç bakım yağı veya kalıcı düzleştirme gibi işlemler yapmayın. Aksi halde keratinler saça tam olarak kaynamaz. Boya öncesi uygulanması daha faydalıdır. Çünkü işlem gören zayıf saçları güçlendirerek koruma altına alır.

Saç Botoksu Plus Seti Kullanımı; İki ayrı set halinde uygulanabilir.

A-Yıpranan Saç Bakım Seti Kullanımı:

1- Hazırlık Aşaması:

Saçınızı Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan ile sıcak suyla iki defa yıkayın. Mümkünse düz bir şekilde kurutun.

2- Uygulama Aşaması:

Saf keratin serumu dipler hariç, hasarlı bölgelere yoğunlaşarak saçınızın her yerine boya yapar gibi uygulayın. Saçınızı sarmadan ve toplamadan tam kuruyana kadar 6 saat bekletin. İsteğe göre 2-3 gün de saçta kalabilir. (Zamanınız kısıtlı ise 5 dakikada bir ılık fön yardımıyla da 20 dakikada kurutabilirsiniz). Tiftik olmuş saçların yapışmaması için ıslakken toplamayın ve üzerine yatmayın. Mümkünse 5 dakikada bir tarayın. Saçlar kururken sert bir görünüm alabilir. Endişe etmeyin, maske ve kremi uygulayınca yumuşak ve ipeksi olacaktır.

3- Durulama ve Bakım Aşaması:

Kuruyan saçınızı ılık su ile durulayın. Nemli saçınıza, dipler hariç maske uygulayın. 15 dakika sonra durulayın. Sonra Keratin bakım kremini uygulayın. Keratin kremi saçta kalma özelliği taşır ve saça ağırlık vermez. Yağlanma yapmaz. Durulama gerektirmez.

B-İksir Plus Seti Kullanımı;

Daha hızlı ve etkili sonuç alabilmek için saçlarınızı, Arındırıcı Keratin Şampuan ile ve sıcak suyla iki defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun. 

Enseden yukarıya doğru saç derinize parmaklarınızla sert masaj yapın. Bu şekilde kan devir daimini hızlandırın.

Liquid Keratin Gözenek Açıcı Keratin İksir'den 10-15 pompa uygulayın ve 15 dakika bekletin.

Liquid Keratin Dip Bakım Yağını 10-15 pompa saçınızın dökülen kısımlarına yoğunlaşarak eşit şekilde yedirin.

İsteyen saçını streçe sararak sabaha kadar da bekletebilir.

Saçlarınızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin. Keratin Saç Kremi kullanabilirsiniz.

UYARI: Uygulanacak seans sayısı ve keratin serum miktarı saçınızın uzunluk ve yıpranma derecesine göre artabilir. Saçlarınız çok uzun ve yıpranmış ise keratin yüklemesine, ürün takviyesi yaparak 3 günde bir ara vermeden devam etmelisiniz.

NOT: Tüm sorularınız için 05372638050 - 02122104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu