Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  • ₺ 540,00
  • ₺ 292,95

Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti

Titanyum Hair Growth

Ucu silindir şeklinde titanyumlu iğne uçlarından oluşan ve saç derisine uyarı yöntemiyle saç köklerini harekete geçiren bir sistemdir. Düzenli olarak günde bir defa saçınızın açılan kısımlarına ve dökülen yerlerine hafifçe bastırıp, ileri-geri hareket ettirerek kullanın.

Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinizde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçirilerek ve kan dolaşımı hızlandırılarak yeni saç oluşumları tetiklenir.

Bu ürünün uygulamasını, diğer ürünlerden farklı zamanlarda yapınız. Özellikle Gözenek Açıcı Keratin İksiri kullandıktan en az 5 saat öncesinde ya da en az 5 saat sonrasında kullanın.

Saç Çıkarıcı Titanyum ürünü ara verilmeden en az 6 ay düzenli olarak kullanılmalıdır. İstenilen olumlu sonular alındıktan sonra ürün kullanımı bırakılabilir.

Liquid Keratin Şampuan (350 ml)

İçeriğinde barındırdığı saf keratin ve bitkisel özler (Özellikle K, Flavanoid ve Slicalar içeren At Kuyruğu Bitkisi) sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Keratin proteinleri ile saç yapısı güçlendirilir. Sentetik ve zararlı  kimyasal madde içermeyen nazik formülü sayesinde saçlarda hasar bırakmaz.

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan Liquid Keratin Şampuan kendi doğal köpüğüyle yetinmeyi tercih eder. Ayrıca köpük temizleyici bir madde değildir.Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir (30 ml)

Üç fazlı etkiye sahiptir. Bunlar;

1.      Doğal nane mentol içeren formülü sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımı hızının artmasına yardımcı olur.

2.      İçeriğindeki E vitamini, keratin proteini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu ve diğer bitkisel ekstraktlar sayesinde saç derisinin beslenmesini sağlar.

3.      Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelen saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının yollarını açar. Faydalı minerallerin, saç derisinin en alt tabakalarına kadar etki etmesini sağlar. Bu sayede henüz ölmemiş saçların daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50 ml)

İçeriğinde barındırdığı keratin, mersin, argan, avakado, ısırgan tohumu, sarımsak ve çam terebentin gibi bitkisel yağların en kaliteli, sen saf ve en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri sanayi gibi kirli hava ortamlarından uzak yörelerin, en verimli topraklarında, temiz havada yetişen bitkilerden doğal yollarla soğuk pres yöntemiyle ve özen gösterilerek elde edilmişlerdir.


Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti Etkileri

·         Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak, saçların hızlı uzamasına destek olur.

·         İçeriğinde barındırdığı saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

·         B ve E vitaminli formülü sayesinde saç derisinde hızlı yeniden yapılanma sağlar.

·         Saçınızda en doğal “Keratin Saç Botoksu” etkisi oluşturarak, saçlarınızı çok daha güçlü hale getirir.

·         %100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanım gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

·         Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Bu sette ucuz ve kalitesiz katkı maddesi kullanılmamıştır. İçeriğinde boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiçbir katkı maddesi barındırmaz. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınız için en değerli, en saf ve en güvenilir katkıları kullanarak saçınızın bizim için çok değerli olduğunu ifade etmek istedik.


Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti Kullanımı

1.      Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla saçınızı 2 kez yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

2.      Gözenek Açıcı Keratin İksirden saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın.

3.      Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

4.      Gözenek Açıcının üzerine Keratin Dip Bakım Yağını 10-15 pompa saç diplerinize yedirene kadar sürün. En az 6 saat ya da birkaç gün bu şekilde bekletin.

5.      Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla saçınızı yıkayın ve işlemli sonlandırın.

·         Bu işlemler 2 ay boyunca düzenli olarak haftada 2 gün uygulanmalıdır.

·         Zor taranan saçlarda Liquid Keratin Saç Kremini kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Titanyum Hair Growth Kullanımı

·         Titanyum Hair Growth’u kuru saça, yukarıdan aşağıya doğru günde en fazla 5 dakika ve hafifçe uygulayın.

·         Fazla bastırmadan canınızı acıtmayacak şekilde nazikçe kullanmaya özen gösterin.

·         Haftada sadece 5 gün kullanın.

·         Titanyum Hair Growth’u, Dökülme Setinden farklı günler uygulayın. Aynı gün kullanmayın.

 
Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti Ürünleri

  •          Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •          Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir (30ML)
  •          Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50ML)
  •          540 İğneli Saç Çıkaran Titanyum (GRT) 

 

TOPLAM GRAMAJ (430ML)NOT: Gerek Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 
Saç Çıkaran ve Saç Gürleştirici Titanyumlu Keratin Bakım Seti Ürünlerinin İçeriği

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.


Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*


Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi