Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan (350ml)

  • ₺ 110,00
  • ₺ 69,95

Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan (350 ml)


Saç Çıkarıcı Şampuan organik yapısıyla ve güçlü bitkisel içerikleriyle saç derisinde zamanla biriken kozmetik kalıntıları kolayca temizler ve arındırır. Böylece saç derisinin nefes almasına yardımcı olur, kıl köklerinin oksijenle temasını artırır ve kan dolaşımının hızlanmasına etki eder.

Lipozom teknolojisi kullanılarak üretilen Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan, içeriğinde barındırdığı bitkisel özleri diğer şampuanlara oranla çok daha çabuk ve kolay bir şekilde derinin alt katmanlarına kadar rahatlıkla ulaştırabilir.

Özellikle son 6-12 ay arasında dökülen ve açılan saçlarda daha etkili sonuçlar verebilir. Ne var ki önceki yıllara ait dökülen saçların yeniden çıkması, yeni dökülen saçlara oranla daha geç olabilir. Yeni dökülen saçların kontrol altında olması için Saç Çıkarıcı Keratin Şampuanı sürekli kullanmak gerekiyor. Saç sağlığınızı daha da yükseltmek için Gözenek Açıcı Keratin İksir ve Saç Çıkarıcı Keratin Serum ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. İçeriğinde bulunan keratin proteini, mersin suyu, kekik suyu, gül suyu, at kuyruğu (kırkkilit otu) ve hindistan cevizi ekstraktlarıyla saçınızı hem besler, hem güçlendirir, hem de nazikçe temizler.


Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük temizleyici bir madde değildir.


Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan Kullanımı

1.      Önce saçınızı sıcak suyla bolca ıslatarak durulayın, bu şekilde saçınızda olan fazla kir ve yağların saçtan atılması sağlanacaktır. (Bu aşama tavsiye edilir, isteyen doğrudan doğruya Saç Çıkarıcı Keratin Şampuanla da saçını yıkayabilir.)

2.      Ardından Saç Çıkarıcı Keratin Şampuandan avucunuza bol miktarda alın ve ıslak saçınıza uygulayın.

3.      Saçınızı durulayın ve bu uygulamayı iki defa aynı şekilde tekrarlayın. 2’nci yıkamada Saç Çıkarıcı Keratin Şampuanı saçınızda 1 dk boyunca bekletin. Bu sırada parmak uçlarınızla hafifçe saç derinize masaj yaparak kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olun.

4.      1 dakika sonra saçınızı durulayın. Havlu ile saçınızı kurutarak işlemi sonlandırın.

Saç Çıkarıcı Şampuanı her gün ya da günaşırı kullanabilirsiniz.NOT: Gerek Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Saç Çıkarıcı Arındırıcı Keratin Şampuan İçeriği: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi