Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ml)

  • ₺ 165,00
  • ₺ 89,95

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50 ml)


Çevresel faktörlerin ve kullanılan bazı sentetik içerikli kozmetik ürünlerin etkisi ile saç derisinde bazı hasarlar oluşabilir. Saç derisinde sağlıksız bir durum nüksedebilir. Erken önlem alınmazsa bu tür problemler saçların dökülmesine, hatta bazı bölgelerde açılmalara sebep olabilir. İşte bu tür problemlere erken müdahale edebilmek için Saç Çıkarıcı Keratin Serum ile saçınıza 3 günde bir uygulama yaptığınızda, saç derisinde bulunan mikroorganizmalar kısa sürede yok edilir. İçeriğinde barındırdığı bitkisel özler sayesinde saç derisinin beslenerek tekrar canlanmasını sağlar. Canlanan saç derisi, doğrudan doğruya saç köklerini beslemeye yardımcı olur. Saçların zayıflamasını ve dökülmesini engeller. Dökülmenin yoğun olduğu bölgelerde ve açılan kısımlarda yeniden saç çıkması için kıl köklerini tetikler.

Saç Çıkarıcı Keratin Serum, diğer benzer ürünlere göre farklı ve üstün özellikler taşır. İçeriğinde barındırdığı bitkisel özlü katkılar sayesinde, önce saç derisindeki problemlere antimikrobiyal ve antibakteriyel etki göstererek, bu tür hareketlenmelere izin vermez. Bununla yetinmeyerek saç derisini besleyerek güçlendirir. İçeriğinde bulunan zengin bitki özleri sayesinde saç derisini ve saç köklerini besleyerek bir avantaj sağlar. Bu özelliği daha ölmemiş saç köklerinin canlanmasına sebep olur.Saç Çıkarıcı Keratin Serum Nasıl Kullanılır?

1.       Saçlar şampuan kullanılarak 2 kez sıcak suyla iyice yıkanır ve havlu ile tamamen kurutulur.

2.       Ense kökünden yukarıya doğru parmak uçlarıyla, saç derisine sert masaj yapılır.

3.       Bu sayede kan dolaşımı hızlandırılır sonra Saç Çıkarıcı Keratin Serum 15 pompa saç derisine uygulanır.

4.       Sonra parmak uçları ile saç derisine masaj yapılarak Saç Çıkarıcı Keratin Serum saça iyice yedirilir.

5.       5 dakika sonra bu işlem tamamlanır ve en az 6 saat saçta beklemesi sağlanır. İsteğe göre daha uzun süre bekletileceği gibi hiçbir yan etkisi yoktur. Hatta saçta 2 veya 3 gün bile kalabilir. Bekleme süresi    tamamlandıktan sonra saç organik şampuanla yıkanır.Bu uygulamayı 3 günde bir ya da haftada 2 defa tekrarlayabilirsiniz. 2 ay boyunca düzenli olarak uygulanması tavsiye edilir.

 

 

NOT: Gerek Saç Çıkarıcı Keratin Serum kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

 

Saç Çıkarıcı Keratin Serum İçeriği: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi