Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti

  • ₺ 1.603,00

SAÇ GÜÇLENDİRİCİ VE ÇIKARICI KERATİN BAKIM SETİ


Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti, içerisindeki sıvı formdaki ürünlerin %100 doğal formülleri sayesinde saç köklerinde yeniden yapılanma sağlar. Tedavi süresince bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçların daha hızlı uzamasına ve saçlarınıza “keratin botoks” etkisi yaparak saç tellerinin daha güçlü hale gelmesine yardım eden doğal bir keratin saç bakım setidir. Çok işlevli bu set sayesinde saçlarınız hem sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzar hem de saç telleriniz daha dolgun, parlak, canlı bir görünüm alır. Saç tellerindeki keratin yapının güçlenmesi ile saçınızın kimyasal ve ısıl işlemlere, mevsim koşullarına, zararlı dış etkenlere çok daha kuvvetli direnç göstermesine yardımcı olur.

İçerisinde bulunan ürünlerin B ve E vitaminleri içermesi, saf yağlar, proteinler bulundurması cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, saç egzaması, kuruluk, alerjik reaksiyon gibi saç derisi problemlerinin kronik hale gelmesini önler. Setin düzenli kullanımı saç köklerini tetikler. Kullanımı bıraktığınızda saçlarda dökülme ya da incelme gibi problemlere yol açmaz.

-Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti Kutu İçeriği;

Arındırıcı Keratin Şampuan (350ML)

Gözenek Açıcı Keratin İksir (30ML)

Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)

540 İğneli Saç Çıkaran Titanyum (GRT)

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)


TOPLAM GRAMAJ (460ML)


-Saç Çıkaran Titanyum Hair Growth

Saç Dökülmesine Karşı Titanyum Hair GRT paslanma yapmaz. Farklı kişilerde kullanılması tavsiye edilmeyen kişisel bir üründür. Ucu silindir şeklinde ve titanyum iğne uçlarından oluşan, saç derisine uyarı yöntemiyle saç köklerini harekete geçiren bir sistemdir. Saç derinizde ve saç köklerinde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçirilerek ve kan dolaşımı hızlandırılarak saç çıkması desteklenir. Saç Çıkaran Titanyum ürünümüzü ara vermeden en az 6 ay kullanmaya özen gösteriniz. İstenilen sonuç alındıktan sonra ürün kullanımı durdurulabilir.

Nano teknoloji ile geliştirilmiş betimlenemeyecek kadar küçücük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde mikro düzeyde açılmalara neden olur. Saç derisinde kontrollü bir şekilde oluşturulan bu mikro açılmalar ciltte dokuyu etkileyerek doğal bir iyileşme tepkisi elde eder. Bu da eski hücre ve dokuların yenilenmesi için hızlandırılmış bir süreç başlatır. Bu süreçte kolajen üretimi 200 300 kata kadar artar. Bu sayede hücreler ve kıl kökleri tetiklenerek kan dolaşımı hızlandırılır ve gözeneklerin oksijen ile teması arttırılır. Bu şekilde saç diplerinde yeni saç çıkması desteklenir, hali hazırda var olan sağlıklı saçların güçlenmesine de yardımcı olur.


-Keratin Şampuan

Özellikle içerisinde bulundurduğu at kuyruğu bitkisi sayesinde saç foliküllerini besleyen, saç derisini canlandıran ve saç çıkmasına yardımcı olan organik bir şampuandır. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkılar içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermez. Sıradan saç bakım ürünlerinin saçta oluşturduğu sentetik ve silikonsu yapıyı derinlemesine temizleyerek saç derisinin nefes almasını sağlar.


Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Sıradan şampuanların saça temiz his vermesi için saçı sertleştiren ve kurutan kimyasal maddeler içerdikleri biliniyor. Bu bakımdan Keratin Şampuan doğal içeriğinde oluşan köpüklerle yetinir.


 -Gözenek Açıcı Keratin İksir

Gözenek Açıcı Keratin İksir üç fazlı etkiye sahiptir.

-Doğal nane ve mentol içeren formülü sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

-İçerisindeki E vitamini, keratin proteini, ısırgan otu, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu özleri ile saç derisinin beslenmesini sağlar.

-Gözeneklerin açılmasıyla Keratin Dip Bakım Yağı’nın emilime hazır hale gelen saç derisine tam anlamıyla işlemesini sağlar. Bu sayede henüz ölmeyen saçların tetiklenmesini sağlar.


-Keratin Dip Bakım Yağı

Saçları beslemede keratin proteini, mersin, argan, sarımsak, çam terebentin, ısırgan tohumu ve avokado gibi saf içeriklerden üretilmiştir. Bu yağların her biri soğuk pres yöntemiyle ve özenle işlenmiştir. Saçı yağlandırmaz ve ağırlaştırmaz.


 

 

Saç Çıkarıcı Titanyum GRT Kullanımı:

-Titanyum ürünü, dökülme setinden ayrı günlerde kullanın.

-Haftanın set uygulaması yapılmayan 5 günü kuru saça uygulama yapın. Günde 1 defa olmak üzere bu ürünü saçların çıkma yönünün tersine, hafifçe masaj yaparak kullanın.

-Titanyum GRT nazik ve canınızı acıtmayacak şekilde uygulanmalıdır.


Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti Kullanımı:

-Set içerisindeki Arındırıcı Keratin Şampuan ile saçlarınızı 2 defa yıkayın, tamamen kurulayın.

-Saf Keratin Serum Sprey’i saç dipleri de dahil tüm saça kurumuş saç ıslanacak seviyeye gelinceye kadar uygulayın ve elinizle yedirin. Saf Keratin Serum Sprey uygulamasını yaptıktan sonra saçlarınız tarayana kadar saçlarınızı 5 dakikada 1 tarayın. Bu saçlarınızın çok daha doğru kaynamasını sağlayacaktır. Kuruyan saçlarınızı toplamayın, sarmayın ya da üzerine yatmayın. En az 6 saat bekletilen Saf Keratin Serum Sprey’i su ile durulayın.

-Keratin Dip Bakım Yağı ve Gözenek Açıcı Keratin İksir kullanımına set içerisindeki Saf Keratin Serum Sprey kullanımının bitmesinden sonra başlanmalıdır. Keratin Dip Bakım Yağı ve Saf Keratin Serum Sprey aynı anda kullanıldığında keratin proteinlerinin saça tutunması engellenir. Bu nedenle set içerisindeki Saf Keratin Serum Sprey şişesi bittikten sonra diğer ürünlerin kullanımına geçilmelidir.

-Saf Keratin Serum Sprey kullanımı bittikten sonraki uygulama aşamalarında yine Keratin Şampuan ile saçlarınızı 2 defa yıkayın ve tamamen kurulayın.

-Enseden yukarıya doğru parmak uçlarınızla saç derinize 3 dakika baskılı masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

-Gözenek Açıcı Keratin İksir (gümüş şişe) ile saç diplerine 10-15 pompa uygulayın. 15 dakika bekletin ve yıkamayın. Bu uygulama esnasında saç diplerinizde yanma hissi olabilir. Bu normaldir.

-Keratin Dip Bakım Yağı’ndan (gold şişe) 10-15 pompa alarak yine Gözenek Açıcı uygulanan dip bölgelerine eşit şekilde yedirin. En az 6 saat bekletin. Bekleme süresi bittikten sonra saçlarınızı Keratin Şampuan ile yıkayın ve işlemi bitirin. Zor taranan saçlara sahipseniz Keratin Saç Bakım Kremi kullanımı ile de işlemi sonlandırabilirsiniz.

NOT: Bu uygulamaları haftada 2 gün ve 2 ay düzenli olarak yapın.


Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti İçerikleri:

-Arındırıcı Keratin Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate , Benzyl Alohol, Dehydroacetıc, Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate, Benzoicacid, Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.

-Saf Keratin Serum Sprey: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), HydrolyzedCorn (Mısır) Protein, HydrolyzedWheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison Ferment, Leuconostoc/RadishRoot (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

-Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

-Gözenek Açıcı Keratin İksir: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu