Saf Keratin Serum (20ML)

  • ₺ 70,00
  • ₺ 44,95

Saf Keratin Serum (20 ml)


Liquid Keratin 3’lü Serum Setinde bulunan Saf Keratin Serumların teklisidir. Siz değerli kullanıcılarımızın test etmesi adına Saf Keratin Serumlarımızı tekli olarak satışa sunduk. Saf Keratin Serum; renklendirme, röfle, perma ya da düzleştirme gibi saç bakım işlemlerinden zarar gören saçı  yeniden yapılandırır. Saf Keratin Serum; yanan, yıpranan, kırılan, mat, kuru ve sert saçları onaran; zor taranan saçları pürüzsüzleştiren çok güçlü bir etkiye sahiptir.

Saf Keratin Serum; içeriğinde barındırdığı saf keratin proteinleri yardımıyla saçın hasarlı olan en derin noktalarına nüfuz ederek, kemik gibi kaynar. Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlar. Saç pullarındaki deformeyi anında izole eder. Saçı yeniden doğal sağlığına kavuşturur. Kimyasal ve sentetik maddeler içermeyen Saf Keratin Serum %100 doğal formülü nedeniyle çocuklar ve hamile kadınlar tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Saf Keratin Serum cilde ve vücuda yan etki yapmaz. Yıkandığında saçtaki etkisini asla kaybetmez.

1.       Saf Keratin Serum; tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeleri içeriğinde barındırmaz.

2.       Isıl işlemlerden aşınan saç yüzeyindeki Protein – Lipid bariyerini pürüzsüzleştirir. Saçları parlak gösterir ve taramayı kolaylaştırır.

3.       Saf Keratin Serum; nem oranını yükselterek saçlara esneklik kazandırır ve kopmaları önler.

4.       Saçtaki canlılığı ve ışıltıyı artırır.

5.       Saçları; sülfat, klor, tuz, toz, güneş ve radyasyon gibi zararlı tüm etkenlerden korur.

6.       Sıcak fön, maşa, düzleştirici ve kimyasal işlemlere karşı saçların direncini yükseltir.

7.       Saf Keratin Serum, çabuk kırılan saçlardaki koparak dökülmeleri engeller.

8.       İnce telli saçlara hacim kazandırır. Saçların incelmesine engel olur.

9.       Boya ve röflenin saçları yıpratmasına izin vermez. Eğer yıpranma varsa anında onarır.

Liquid Saf Keratin Serum sayesinde saçınızda “Saf Keratin Saç Botoksunun” en doğal ve en etkili faydası maksimum seviyede görülür.Saf Keratin Serum Kullanımı

1.       Şampuanla (Tercihen Liquid Keratin Şampuan) saçınızı 2 kez yıkayın.

2.       Havluyla ya da fön makinesiyle saçınızı tamamen kurutun.

3.       Liquid Saf Keratin Serumu temiz bir kaba boşaltın.

4.       Ardından Saf Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün, en az 6 saat saçınızı bu şekilde bekletin ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin. (Vaktiniz kısıtlıysa 5 dk’da bir ılık fön uygulayarak kurutabilirsiniz.)

5.        Tamamen kuruyan saçınızı Ilık su ile durulayın.

·         Çok daha etkili sonuçlar almak adına Liquid Keratin Maskesini nemli saçınıza uygulayıp 15 dakika sonra durulayın.

·         Saçınızın daha ilk uygulamada bile nasıl güçlendiğini ve parlak bir görünüm aldığını göreceksiniz.


NOT: Gerek Saf Keratin Serum (20 ml) kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Saf Keratin Serum (20 ml) İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi