Saf Keratin Serum Seti

  • ₺ 380,00
  • ₺ 214,95

Saf Keratin Serum Seti (6x20ml)


Liquid Keratin Serum


Keratin; saçınızda, derinizde ve tırnaklarınızda bulunan önemli bir proteindir. Saçlara uygulanan renklendirme, röfle, perma, düzleştirme gibi işlemlerden sonra saçlar zarar görerek, saçlardaki keratin proteinleri zamanla eksilir. Saçlardaki keratin eksikliği sebebiyle saçlarda zamanla yıpranmalar meydana gelir. Saf Keratin Serum ise yıpranan saçları tedavi eder. Liquid Keratin Serum içeriğinde tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit içermez.


Liquid Keratin Serum Seti Size Ne Sağlar?


·         Boyama, röfle, düzleştirme, perma ve açıcı gibi saç bakım işlemleri sırasında meydana gelen yanmayı ve deformeyi önlediği gibi bu işlemlerden hasar görmüş saçları da onarır.

·         İçeriğinde yer alan saf katkısız keratin ve PPM özelliği sayesinde saç moleküllerini besler.

·         Yıpranan saçları onarıp pürüzsüz, parlak ve kolay taranır hale getirir.

·         Saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayıp dökülmelere ve kolay kopmalara engel olur.

·         Saçlarınıza en doğal, en kalıcı ve en kaliteli “Keratin Saç Botoksunu” yaparak tüm işlemlere rağmen güçlü ve sağlıklı bir saç formu kazandırır.Evde Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

1.      Saçınızda çok daha etkili bir sonuç görmek adına saçınızı Liquid Keratin Şampuan kullanarak sıcak suyla 2 kez yıkayın ve havluyla kurutun.

2.      Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin. Bu sırada saçınızı toplamayın, sarmayın ve ıslakken üzerine asla yatmayın.

3.      Saçınızı ılık suyla durulayın.

4.      Fazla suyu alınmış nemli saça mümkünse Liquid Keratin Maske uygulayın. 10-15 dakika sonra durulayın.

5.      Daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Saç Kremini nemli saçınıza uygulayın. Durulama yapmayın ve işlemi sonlandırın. Liquid Keratin Saç Kremi pamuksu hafifliğiyle saçınızda ağırlık yapmaz.

6.      Uygulamayı 3 günde bir tekrarlayın. Keratin yükleme işlemi için en iyi zaman aralığı 3 günde birdir. Saçınız her seansta adım adım toparlanacaktır.

Aşırı yıpranmış ya da yanmış saçlarda sabırlı olmalısınız. İhtiyaç halinde 2. Kutu ile ek seans yapıp, 3 günde bir uygulamaya ara vermeden devam etmelisiniz.  Kaç seans uygulama yapacağınızı, saçınızın yıpranma ve yanma durumu belirleyecektir.

 

NOT: Gerek Saf Keratin Serum Seti kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

 

Saf Keratin Serum İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi