Saf Keratin Serum Sprey (2x30ML)

  • ₺ 230,00
  • ₺ 134,95

Saf Keratin Serum Sprey (2 x 30 ml)


Kullanım açısından kolaylık sağlayan püskürtmeli sprey formundaki keratin proteinleri yıpranmış, onarımı güç olan saçlara yeni bir form ve sağlık kazandırıyor. Saç kurtarma konusunda uzman bir ürün. Yıpranmış, yanmış, kırık saçları onarma konusunda çok etkilidir. Düzenli ve doğru kullanıldığında saçta kalıcı etkiye sahiptir. Suda, şampuanda, denizde, havuzda ya da saçı boyarken etkisini asla kaybetmez.

Garantili bir üründür. Saf Keratin Serum Sprey; tuz, alkol, sülfat, silikon, paraben, formaldehit gibi kimyasal maddeleri içeriğinde barındırmaz.


Saf Keratin Serum Sprey Faydaları

·         Saç kırıklarını ve saçtaki yıpranmayı anında onarır ve saçı yeniden yapılandırır

·         Saçtaki pütürlüğü gidererek, pürüzsüz hale getirir ve saçı parlatır.

·         Saçların kolay taranmasına yardımcı olur.

·         İncelmiş, zayıf telli saçların, kalın telli ve daha hacimli hale bürünmesini sağlar.

·         Saçlardaki matlığı gidererek belirgin bir parlaklık ve ipeksi bir görünüm sağlar.

·         Kimyasal ve ısıl işlemlerden yıpranarak hassaslaşmış, zayıflamış ve incelmiş saçları koruma altına alır.

·         Kırılarak kopan ve dökülen saçların önüne geçer.

·         Saçların hızlı uzamasına en az %70 oranında katkı sağlar.
 
Saf Keratin Serum Sprey Nasıl Kullanılmalıdır?

1.      Saçınızı iki kez şampuanla (Daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Şampuan önerilir.) yıkayın ve havluyla saçınızı kurutun.

2.      Keratin Serum Spreyi yıpranmış bölgelere püskürterek elinizle yedirene kadar masaj yapın. Ardından kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir saçınızı tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin.

3.      Saçınızı ılık suyla durulayın.

4.      Daha etkili ve kalıcı sonuçlar için önerdiğimiz Liquid Keratin Maskesini mümkünse kullanın ve 10-15 dakika boyunca saçta beklettikten sonra saçı ılık suyla durulayın.

 

Önemli: Bu işlemleri 4 günde bir tekrarlayın. Saf Keratin Serum Sprey tedavi bittikten sonra tekrar kullanmanızı sağlamayacak kadar kalıcıdır. Fakat saça yıpratıcı işlemler yapılırsa tekrar kullanılması gerekmektedir. Saçına sık sık boyama, renk açma, düzleştirme, fön gibi işlemler yapan kullanıcılar saçın sağlıklı formunu korumak için belli aralıklarla saçlarına saf keratin yüklemesi yapmaları uygundur. Ya da ısıl ve kimyasal işlemlerden kaynaklı yıpranmaların önüne geçmek için besleyici, koruyucu özelliklere sahip, saça yumuşaklık ve parlaklık veren Keratin Yağı kullanılabilir. Çilekli Keratin Nem (Fön) Sütü saçın yüksek ısılı işlemler karşısında korunması için önerilmektedir.

NOT: Gerek Saf Keratin Serum Sprey kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

Saf Keratin Serum Sprey İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus, Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), Hydrolyzed Corn (Mısır) Protein, Hydrolyzed Wheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison, Ferment, Leuconostoc/Radish Root (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi