Saf Keratinli Dökülme Seti - Hızlı Saç Uzatma Seti Full

  • ₺ 420,00
  • ₺ 232,95

SAF KERATİNLİ DÖKÜLME SETİ – HIZLI SAÇ UZATMA SETİ


Liquid Keratin Şampuan

Arındırıcı Keratin Şampuanı  bitkisel özlü (K, Flavanoid ve Slicalar içeren At Kuyruğu (Kırkkilit) Bitkisi) içerikleri sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç nem depolar. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Sentetik ve kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermeden kozmetik kalıntılardan ve kirlerden saçınızı güvenle temizler.


Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir

Üç fazlı etkiye sahiptir.

Doğal mentol özleri sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki E vitamini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu ve bitkisel eksraktlar sayesinde saç derisinin beslenmesini sağlar.

Gözeneklerin açılmasıyla emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının kolayca emilmesini sağlar. Faydalı minerallerin derinin en alt katmanlarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede son 6 ayda dökülen ve daha ölmeyen saçların yeniden çok daha hızlı çıkmasına destek sağlar.


Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı

Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı;  mersin, argan, avokado, ısırgan tohumu, sarımsak, çamterebentin gibi bitkisel yağların en kaliteli, en saf ve en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, sanayi gibi kirli hava ortamlarından uzak olan yörelerin en verimli topraklarında doğal yollarla soğuk pres yöntemiyle özen gösterilerek elde edilmişlerdir. Ucuz ve kalitesiz katkı kullanılmamıştır. Boya, parfün, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiçbir katkıyı içeriğinde barındırmaz. Sizin için saçınız ne kadar değerliyse, biz de saçınız için en değerli, en saf ve en güvenilir ürünleri kullanarak saçınıza oldukça fazla değer verdik.


Saf Keratinli Dökülme Seti Etkileri

1.      Bu ürünler, set olarak ve kür halinde haftada iki kez kullanılmalıdır.

2.      Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak, saçların hızlı uzamasına destek olur.

3.      İçeriğindeki saf yağlar; sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç derisinde hızlı bir dengeleme sağlar.

4.      B ve E vitaminli formülü sayesinde saç derisinde hızlı bir yeniden yapılanma sağlar.

5.      Saf Keratinli Dökülme Seti, saçınızda en doğal “Keratin Saç Botoksu” etkisi yaparak, saçlarınızı çok daha güçlü hale getirir.

6.      %100 bitkisel formülü sayesinde sürekli kullanım gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

1-   
Saf Keratinli Dökülme Seti Kullanımı

1.      Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla saçınızı 2 kez yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

2.      Gözenek Açıcı Keratin İksiri saç diplerine 10-15 pompa uygulayın. 15 dakika bekletin ve yıkamayın.

3.      Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika boyunca sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

4.      Gözenek Açıcının üzerine Keratin Dip Bakım Yağını 10-15 pompa saç diplerine sürün ve saça yedirin. (En az 6 saat ya da birkaç güne kadar bekletin.)

5.      Liquid Keratin Şampuanla saçınızı yıkayın ve işlemi sonlandırın.

·         Bu uygulamayı 2 ay boyunca haftada 2 gün düzenli olarak kullanın.

·         Zor taranan saçlar için Liquid Keratin Saç Kremini kullanmanız tavsiye edilir.

·         Saf Keratinli Dökülme Seti ürünleri %100 doğal içerikli olup yan etki yapmazlar. Setteki ürünler; kullanım bittikten sonra dökülme yapmayacağı gibi sürekli kullanım da gerektirmez.

 

Saf Keratinli Dökülme Seti – Hızlı Saç Uzatma Seti

  •          Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •          Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir (30ML)
  •          Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50ML)

 

 TOPLAM GRAMAJ (430ML)NOT: Gerek Saf Keratinli Dökülme Seti – Hızlı Saç Uzatma Seti kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

 

Saf Keratinli Dökülme Seti – Hızlı Saç Uzatma Seti Ürünlerinin İçeriği

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.

 

Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 

 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi