Yağlanan Saç Bakım Seti

  • ₺ 390,00
  • ₺ 184,95

Yağlanan Saç Bakım Seti


Yağlı saçlar için saçları sık yıkamak bazen çözüm olarak görülebiliyor fakat durum tam tersi çünkü sık yıkanan saçlarda sebum maddesi daha fazla salgılanarak yağlanma daha da artar. Yağlanan saç derisi nefes alamayacağından saç problemleri daha çok artar. Hatta saç dökülmesine bile sebep olabilir. Çünkü aşırı yağlanma pitrosporium’un(mantar sayısının) artışına neden olur. Bu sebeple aşırı yağlanma problemi daha fazla ilerlemeden derhal çözülmelidir. Tetikleyici olduğu düşünülen sülfat ve tuz içeren kimyasal şampuanların acilen terk edilmesi gerekir.

Aşınan saç derisine uygulayacağınız Yağlanan Saç Bakım Seti ürünleri saç derinizi eski sağlığına süratle kavuşturur. Saç derinizin düzensiz çalışma şekli son bulacağından yağlanma kesilir.

Yağlanan Saç Bakım Seti ürünü olan Organik Şampuan ile deride meydana gelen mikrobik yapılı hareketlenmeler kontrol altına alınır. Etken ve besleyici özel yağlardan oluşan Keratin Dip Bakım Yağı ile saç deriniz güçlenerek yağlanma problemleri kısa sürede kolaylıkla çözülür. Organik Keratin Şampuanla saçınız nazik bir şekilde temizlenirken, şampuanın içeriğindeki bitkisel özlü katkılarla saçınız beslenerek daha da güçlenecektir.

Gözenek Açıcı Keratin İksirin içeriğinde bulunan doğal mentol özleri ile tıkalı saç derisi nefes alarak, kan akışı hızlanır. Doğal mentol özleri Keratin Dip Bakım Yağı sayesinde derinin alt katmanlarına kadar ulaşır ve böylece köklü bir iyileşme süreci başlar.

Yağlanan Saç Bakım Seti ürünlerini set halinde kullanıp kür olarak uygulamanız önerilir.
 
Yağlanan Saç Bakım Seti Kullanımı

1.      Keratin Şampuanla saçınızı iki kez yıkadıktan sonra havluyla kurutun.

2.      Saç diplerine Gözenek Açıcı Keratin İksirden bolca sürün. İksiri kullanmadan önce hafif şekilde saç derinize masaj yapmanız daha iyi olur.

3.      15 dakika sonra saçınızı hiç yıkamadan Keratin Dip Bakım Yağını 15 pompa olacak miktarda tüm saç derinize eşit olarak yedirene kadar sürün. Saçınızı bir strece sararak mümkünse sabaha kadar bekletin. Saçta uzun süreler kalmasında hiçbir sakınca yoktur.

4.      Bekleme süresi tamamlandıktan sonra arındırıcı keratin şampuanla saçınızı durulayın. Ardından saçınızı havluyla kurutun. İsteğe göre maske veya krem kullanılabilir.

5.      Bu işlemleri haftada iki kez uygulayınız. Keratin şampuanı hergün kullanabilirsiniz. 

 
 

Yağlanan Saç Bakım Seti Ürünleri

  •          Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •          Liquid Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  •          Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir (30ML)

       

              

            TOPLAM GRAMAJ (430ML)

 

NOT: Gerek Yağlanan Saç Bakım Seti kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlardan her zaman destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.


Yağlanan Saç Bakım Seti Ürünlerinin İçeriği

 

Liquid Keratin Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate ( Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetıc (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate ( Koruyucu), Benzoicacid ( Koruyucu), Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.


Liquid Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.


Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi