Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti - Saf Keratinli Acil Onarıcı Full Set

  • ₺ 425,00
  • ₺ 246,40


Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Acil Onarıcı Full Set :


Gerek ürün kullanımı, gerek diğer konularda (05372638050 - 0212 2104546 numaralardan) Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Keratin Serumunun içeriğindeki doğal keratin proteinleri, saça sürülür sürülmez saçın hasarlı en derin noktalarına hücüm eder ve hızla yerleşir. Kopmuş ya da kopmaya meyilli saç bağlarını onarır. Hem dolgu görevi görür hem de kırıklara kemik gibi kaynar.  Aynı zamanda saçın etrafında incecik bir film şeridi oluşturarak saçta hızlı bir onarım yaparak aşınmış, hasar görmüş saç pullarını yeniden yapılandırır, adeta mucizevi bir onarım gerçekleştirir. Dış etkenlere ve sert işlemlere karşı saçı kalkan gibi korur. Yipranan Saclara Yıpranan Saçlara Keratin Bakım seti özellikle açıcıdan ve düzleştiriciden yanan yıpranan saçlarda kalıcı bir onarım sağlarken saçları yeniden yapılandırır. Her seansta saçlarınız adım adım önceki sağlığına kavuşur.


UYARI: Liquid Keratin, kimyasal madde kullanılarak kıvırcık saçları düzleştirme yapan ve saçın yapısını bozan bir ürün değildir. Tam tersine düzleştiricilerden kaynaklı; kuruyan, yanan, kopan, deforme olan saçları onaran doğal bir saç onarım ürünüdür.LIQUID KERATININ FARKI NEDİR ?


Hasarlı saçı yeniden yapılandırma garantisi veren Türkiyenin tek Keratin Bakım Setidir. Ücret iadesi garantisi verir.

Kuaförlerde uygulanan diğer zararlı kimyasal, sentetik ve yüksek ısılı keratin bakımlara benzemez. 

Saça ve cilde zarar vermez. Yan etki yapmaz. Hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabilirler. 

Yıkama esnasında etkisini asla kaybetmez. Tekrar tekrar kullanmak zorunda bırakmaz, tekrar masraf çıkarmaz.

Formeldehit ve diğer zararlı kimyasal, sentetik katkı içermez. 

(Garantili Keratin Bakım Seti 2 nolu setten tek farkı, kuru sert ve mat saçlarda etkisi olan Keratin Yağının bu sette dahil olmamasıdır.)

Keratin Seti 1 Ürünleri :

  1. Liquid Keratin 3lü Serum    (60 mll)

  2. Liquid Keratin Şampuan     (350 ml) 

  3. Liquid Keratin Saç Kremi    (200 ml)

  4. Liquid Keratin Maske          (250 ml) 


Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti Kullanımı :


Saçınızı Liquid Keratin Şampuanla 2 defa yıkayın. Havluyla kurutun. 

Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Maske'yi dipler hariç, boy ve uçlarına uygulayın ve 10-15 dk saçınızda beklettikten sonra durulayın.

Havlu ile  saçın fazla suyunu alın ve Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kreminizi uygulayın ve kremi durulamadan işlemi sonlandırın.


Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Setini 3 günde bir serumlar bitene kadar tekrarlayın. (Serumlar bittiğinde saçınız onarılmış olur ve tekrar tekrar kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak ileride ayda veya iki ayda bir dilerseniz keratin yüklemesi yapabilirsiniz.) Şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa  kullanabilirsiniz. Tahmini süre 2 aydır.
Sürekli röfleden, açıcıdan, düzleştiriciden aşırı yıpranan saçlarda tam sonuç alınması için, ikinci bir keratin 3'lü serum kutusunu sete ilave olarak almanızı öneririz.
Renk açma, röfle, boyama veya düzleştirme işlemlerinden önce kullanırsanız, saç bağlarınz güçlenmiş ve korunmuş olarak işleme girmiş olur ve fazla zarar görmeden işlem tamamlanmış olur. Dilerseniz işlem sonrasında da kullanmanızda bir sakınca olmadığı gibi bir kat daha fayda verir. Saçınızı daha da güçlü hale getirir. 

Tüm bakımlar tamamlandıktan sonra saçın daha kaliteli yapılanması için Keratin Yağı (125 TL ) satın alarak aynı keratin serumlarını kullandığınız gibi maske ile beraber kullanarak saçınızın yumuşacık, sakin, beslenmiş ve capcanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ikili; sert, mat, kuru ve kabaran saçlarda mükemmel sonuçlar veriyor.


NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.


Liquid Keratin Maske; *Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.


İntense (Yoğun) Keratin Serum Ürün İçeriğiHydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, GeraniolYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi